Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita tavipanciu's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    9
    Buna ziua. Suntem fericitii parinti ai unei fetite de 2 luni - daniela cristina. Pe scurt va spunem ca suntem orfani (nu am crescut la casa de copii) dar avem inima mare si multa dragoste de oferit danutei. Daca este vreo persoana caruia nu ii mai trebuie un carucior , noi am fi foarte recunoscatori. Multumim anticipat. Maria , octavian si daniela cristina

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    Puteti suporta dvs transportul prin curierat rapid? Caci nu stiu daca posta il poate transporta!

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    9
    Din cate stiu eu prin posta e mai ieftin. Va multumim mult. Daca vreti eu ma interesez cat ar fii din iasi pana in bucuresti prin posta. Putem vb pe yahoo messenger. Id-ul meu este soparla_soparla.

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    9
    din pacate ceea ce ne-a promis adrianarenata nu s-a concretizat pana in prezent.spun din pacate pentru ca noua chiar ne-ar prinde bine un carucior de bebelus si chiar nu ne putem permite.multumim frumos pentru orice ajutor.am uitat sa mentionez ca suntem amandoi (parintii fetitei) persoane cu handicap si chiar nu vrem sa vindem mai departe ceea ce am putea primii.pacat ca lumea este prea suspicioasa.

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    nu vreau sa par neserioasa dar eu tin sa va amintesc ca am vb aseara(06.03)si a ramas stabilit ca il trimit marti-miercuri dupa ce aflu cat costa transportul.iar faptul ca am vrut sa ma asigur ca nu va fi vandut dupa mi se pare un lucru normal la cate au patit alte mamici.tinand cont ca id dvs si numele l-am gasit legat doar de anunturide matrimoniale si vanzari ceasuri sobe, telefoane e dreptul meu sa verific.
    imi pare rau daca sunt eu toma necredinciosul.

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    9
    ok atunci ramane stabilit , vorbim pe mess sau la telefon.multumim frumos.

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    9
    pana la urma nu stiu la ce anume v-au interesat datele mele personale si mai ales de ce v-ati mai interesat pe google cu ce ma ocup sau cu ce m-am ocupat...mai bine ziceati ca nu vreti sa ne ajutati....nici nr de tel al dvs nu il am.decat un user aici pe copilul.ro si o adresa de mail....oricum o sa va trimit banii pt curier si pt net.din cauza dvs voi deschide un alt topic...si uite cum am mai pierdut o saptamana

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    9
    din fericire pana la urma am facut rost de bani si am cumparat un carucior nou.la randul meu ,o sa il vand mai departe nu o sa il donez....pacat de oamenii care au nevoie...si "binevoitorilor" ca adrianarenata daca nu stiu pe ce lume traiesc si se intereseaza o saptamana despre un user, mai bine sa stea in banca lor...dar totusi poate o sa il donez.multumiri inca odata adrianarenata .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari