Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mdinu72's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2012
    Postari in forum
    261

Ajutor pentru un baietel si o fetita care urmeaza sa se nasca

cer ajutor la toate mamicile care au jucarii de la baieteii lor si care nu le mai folosesc si hainute pentru o fetita care urmeaza sa se nasca.suntem o familie cu situatie finaciara precara care abia isi achita datoriile zilnice si nevoia de hrana.cine ne poate ajuta cu tot ce se poate incepand de la pamapers si pana la tot ce nu va mai trebuie.
    am mai primit ajutor tot de pe un site de donatii si cer si ajutorul dumneavoastra.
    dumnezeu sa ajute pe toata lumea.

Floricica Novice cryss4's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.03.2011
    Postari in forum
    574
    De unde sunteti?Cati ani aveti?cati ani are baietelul dumneavoastra?cand trebuie sa se nasca fetita?Cum va numiti?cateva mai multe detalii se poate?

Membru inregistrat la
    18.03.2012
    Postari in forum
    261
    ma numesc cristina si sunt din constanta.baietelul meu are 2 ani si jumatate si fetita urmeaza sa se nasca in iulie.avem o situatie finaciara mai deoasebita, dar ne iubim fff mult copilul si fetita a fost mereu dorita...dar datorita faptului ca baiatelul meu este mai bolnavicios nu am putut sa il dau la cresa si de aceea nu am putut sa imi reiau serviciul.sotul meu castiga in jur de 8 milioane dar ca oricine ne gandim mai intai la mancarea copilului si la datoriile zilnice si de aceea banii nu sunt suficienti pentru ca sa mai cumparam si jucarii.de aceea am cerut ajutor pentru ca am vazut ca pe acest site sunt multe persoane care ajuta.
    sper ca ne intelegeti si vom primi ajutor cat de mic .

Membru inregistrat la
    31.03.2011
    Postari in forum
    574
    Citat Postat de mdinu72 Vezi mesajul
    ma numesc cristina si sunt din constanta.baietelul meu are 2 ani si jumatate si fetita urmeaza sa se nasca in iulie.avem o situatie finaciara mai deoasebita, dar ne iubim fff mult copilul si fetita a fost mereu dorita...dar datorita faptului ca baiatelul meu este mai bolnavicios nu am putut sa il dau la cresa si de aceea nu am putut sa imi reiau serviciul.sotul meu castiga in jur de 8 milioane dar ca oricine ne gandim mai intai la mancarea copilului si la datoriile zilnice si de aceea banii nu sunt suficienti pentru ca sa mai cumparam si jucarii.de aceea am cerut ajutor pentru ca am vazut ca pe acest site sunt multe persoane care ajuta.
    sper ca ne intelegeti si vom primi ajutor cat de mic .
    In ce cartier stai?Si eu sunt din Constanta si de aceea te intrebam,poate ne putem intalnii daca este sa iti ofer cateva hainute ..

Floricica Senior roxy29's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    4.012
    cristina astept M.P de la tine cu un numar de telefon, si zona unde locuiesti...
    hainutele fetitei le-am dat pe toate, si pe cele ale baiatului, poate cele ale fetitei mi se intorc si te ajut.
    as putea insa la momentul asta sa va dau ceva jucarii, nu sunt numai masinute, sunt de toate felurile, si mai ales plusuri, daca le vrei astep M.P...

Membru inregistrat la
    18.03.2012
    Postari in forum
    261
    buna.eu stau in tomis nord, mai exact la satul de vacanta..tu unde stai..daca este pot veni eu cu sotul cu masina de serviciu, ca eu ma deplasez mai greu ca sunt si cu baiatul si imi este si greu cu burtica..am luat deja in jur de 20 kg.
    sau cum vrei tu..este alegerea ta, eu oricum iti multumesc pentru ajutorul pe care mi-l acorzi .

Membru inregistrat la
    31.03.2011
    Postari in forum
    574
    Eu am un baietel,dar totusi am cateva hainute care ar merge si la fetite.ce spui/?

Membru inregistrat la
    18.03.2012
    Postari in forum
    261
    nu este nici o problema, orice este ff bine venit.nu vreau sa par apucatoare dar la copii merge orice si eu apreciez orice gest frumos .
    iti multumesc din suflet pentru ajutor

Membru inregistrat la
    18.03.2012
    Postari in forum
    261
    multumesc ff mult pentru jucariile donate.baietelul meu este ff incantat de ele.
    ati facut un gest ff frumos si va stimez

Floricica Senior roxy29's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    4.012
    ne bucuram ca va plac....nastere usoara!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari