Ultimele discutii din forum
    cudalbi12
    Guest

Ajutor pentru trei copii

daca este vreo mamica sa ne ajute si pe noi cu cate ceva pentru 3 copii copie au 7 de 9 si 11 suntem din comuna cudalbi jud galati str principal nr 56 sunt toti baeti si avem mare nevoe de cate ceva cat poate fiecare sa ne ajute
    Modificata de cudalbi12; 29.03.2013 la 16:06:15.

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    ar fi bine daca ai descrie putin situatia in care va aflati, precum si varsta celor trei copii, localitatea in care va aflati etc. asa stim mai bine ce putem face pentru a te ajuta.

Floricica Nou Venita trandafirulrosu's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2013
    Postari in forum
    5
    Buna tuturor,nu stiu daca fac bine,dar dac gresesc va rog sa ma iertati.Sunt mamica a opt copii,cei mai mici membrii ai familiei au 7 saptamani.Noi avem nevoie de multe sfaturi si poate de ajutorul celor cu suflet mare.Cei mici,tripletii s-au nascut putin mai devreme decat ar fi trebuit,mai exact la 34-35 de saptamani,au nevoie de un carucior,pentru tripleti,sau doua pentru gemeni,deoarece mai am o fetita de 1 anisor si o luna.As avea nevoie si de cel putin doua balansoare electronice.Daca stiti cumva pe cineva care ne poate ajuta va vom fi recunoscatori,va multumesc mult si ma bucur ca v-am descoperit!
    Imagini atasate

cudalbi12
    Guest
    am 3 copie de9 de11 si7 suntem din comuna cudalbi jud galati suntem intro situati mai grea varog care poate sa ne ajute va multumesca

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari