Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita stefanandreea2003's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.04.2012
    Postari in forum
    1

Ajutor pentru o familie cu doi copii

Ma numesc Marius si am 2 copii fetita si baiat de 7 ani ,ne descurcam foarte greu stam cu chirie si toti banii ii dam pe cheltuilile nu ne permitem mai nimic sa cumparam copiilor , nu vreau sa ne judecati eu lucrez cu ziua iar sotia a lucrat gestionara la un magazin in oras ,acum nu avem de lucru iar datoriile la enel la magazine neau dat peste cap ,.In speranta ca ma poate cineva ajuta cu cateva alimente necesare in casa orice puteti dumneavoastra mamaci ar fi o mare bucurie ,nu ma pot plange de hainute pentru-ca avem mai de la cunostinte si cat am lucrat am reusit sa le cumparam deocamdata ne-ar fi de mare ajutor cateva alimente ,daca vreti ne puteti verifica va pot da datele noastre pentru a ne verifica unde doriti dumneavoastra doar pe privat ,in speranta ca aceasta rugaminte a mea va ajunge la inima cuiva si near putea ajuta va multumesc in numele copiilor mei ,al sotiei si nu in ultimul rand al meu si va doeresc toate cele bune si un sfrsit de post linistit ,cu respect un tatal Marius .

Floricica Veterana puiuraluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2008
    Postari in forum
    12.583
    buna ziua,dl marius.am vazut ca sunteti din botosani.cei de la asistenta sociala de acolo nu va pot ajuta?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari