Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita tzontzonik's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2010
    Postari in forum
    5
    Buna mamicilor. Luna aceasta se va naste cel de-al doilea copil al familiei amarate din Constanta, de care v-am mai povestit. Daca doriti sa ii ajutati cu un patut sau carucior va rog sa luati legatura cu mine. Ei dorm 3 intr-un pat (mama, tata si fetita de 3 ani). Este nevoie urgenta de ajutor. Sau chiar daca nu puteti dona, poate vreti sa vindeti la un pret ieftin. Ei nu au nici un venit din cauza lipsei actelor. De cand i-am scos din scara in care dormeau, noi le platim chiria si mancarea, ei traind doar din cersit. Dar unde sa mai trimiti o mama insarcinata la cersit pe vremea aceasta rece? Daca va pune Dumnezeu pe inima sa ajutati, va rog sa luati legatura cu mine. Va las si nr. meu de telefon: 0341/44.33.03

Floricica Nou Venita nazli's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.08.2008
    Postari in forum
    4
    Buna de unde esti ?( din ce cartier) ! as dori sa-i ajut si eu . Scrie-mi te rog pe id-ul castig_cola

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari