Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andruca's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    5
    sant un bebica de 1 an si 8 luni mi-au ramas hainutele scurte rugam tare mult o mamica sa ne ajute cu hainute ramase de la un bb-ca mai peste 2 ani asa.. ,noi stam cu chirie si dam aproape tot salariu si nici de mancare nu ne mai ramane ,e rusinos sa spunem asta dar asa este. va multumim si ne rugam la D-zeu ptr sanatatea bebicilor vostri si ptr voi.

Floricica Nou Venita maredi's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2007
    Postari in forum
    32
    de unde esti?

Floricica Nou Venita didina's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2006
    Postari in forum
    1
    am o fetita de 2 ani si 2 luni careia ii cumpar hainutze pentru 3-4 ani. am acum o sacosa cu lucrusoare toamna-iarna care i-au ramas mici. cum sa facem sa ti le dau?
    diana

Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    5
    id nostru este carmen_kamys din pacate nu am mai avut bani sa mergem la sala si nu am mai putut intra pe net.oricum multumim din tot sufletul .inca mai avem nevoie de hainute nici de incaltat nu avem acum micuta noastra are 2 ani si 2 luni.Dumnezeu sa seindure de toti care sant in nevoie.Insa cel mai important este ca santem sanatosi ceea ce va dorim si dv-tra si bebicilor dv

Floricica Nou Venita gabrielacenuse's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.07.2007
    Postari in forum
    224
    Andruca draga, totusi nu ne-ai lamurit, la ce adresa ar trebui sa ajunga lucrusoarele pt.piticutza?

Floricica Nou Venita gabrielacenuse's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.07.2007
    Postari in forum
    224
    Andruca draga, am primit mesajul tau. Ma voi stradui sa trimit cit mai repede ceva pt. piticutza ta.

Floricica Nou Venita bunescumadalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    214
    Andruca, trimite-mi si mie adresa ta pe PM.

Floricica Nou Venita roxi si bubulica's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2007
    Postari in forum
    34
    Andruca, trimite-mi te rog pe adresa mea de e-mail mia2bicu@yahoo.com, adresa ta si un nr de telefon.Numai bine!

Floricica Nou Venita burtica2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2008
    Postari in forum
    1
    mai ai hainute mici ca mar interesa si pe mine?

Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    5
    multumim din suflet mamicilor care ne-au ajutat cu hainute dar si celor care ne-au sarit in ajutor moral .Maredi scz ca nu ti-am raspuns ca stam in centru dar luna asta ne vom muta in km5.multumim din tot sufletul madalinei Bunescu nu vom uita niciodata gestul dv-tra.

Floricica Nou Venita rudolfleonard's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2009
    Postari in forum
    25
    la ora actoala stau pe strada si sunt distrus va rog ajutatima va inplor 075720595

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari