Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Un bebelus de 10 luni foarte bolnav, internat la

spitalul Emilia Irza, are nevoie urgent de transfuzii. Are o grupa rara, 01, RH

negativ. Daca ai aceasta grupa sangvina si vrei sa ajuti acest sufletel, te rog sa

iei legatura cu tatal copilului, Catalin Lupascu, la nr de telefon: 0723-232.147.

Donand putin din sangele tau daruiesti viata unui bebelus! Te mai rog sa trimiti

mesajul la cat mai multi prieteni, asa sansele copilului de a gasi donatori vor creste!

Floricica Nou Venita edural's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2008
    Postari in forum
    10
    Ma numesc Mihaela am 33 de ani si am grupa sanguina 01 RH negativ daca crezi ca te pot ajuta,contacteaza-ma pe adresa mea de mess edural74 sau la tel.0747500476
    Sanatate multa!

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Draga Mihaela, frumos gestul tau! Am incercat sa il contactez pe tatic dar nu raspunde, am sa mai incerc si am sa ii dau numarul tau. Foarte frumos din partea ta. Iti multumim pentru sprijin.

Floricica Nou Venita elena_mvl's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.03.2008
    Postari in forum
    1
    Dragelor, anuntul de mai sus l-am primit si eu pe email iar una dintre prietene a sunat la numarul respectiv. Raspunde cineva dar nu vorbeste... poate ca face rost de bani din apelurile primite :D

Va doresc numai bine si sanatate,
    Elena

Floricica Nou Venita cioara's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2007
    Postari in forum
    4
    Buna am 30 de ani si ma numesc Grazziella ,sint din Bucuresti si acm grupa 01 RH negativ .daca mai este cazul si pot sa ajut bebelusul o fac cu draga inima.Pot fi contactata la nr. 0742257872.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari