Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Este vorba de o fetita care a luptat mult pentru a ajunge la 8 luni in burtica; mama sta numai in pat, i se fac transfuzii si este disperata nu are nimic pentru viitoarea fetita care trebuie sa vina saptamana viitoare; ajutati-o cu cadita, pampersi, carucior, suzete, hainute si tot ce mai trebuie unei fiinte mici; sper sa o puteti ajuta va multumesc.

Floricica Nou Venita colette's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2007
    Postari in forum
    86
    Buna. Eu mai am cateva lucrusoare, multe le-am dat deja tot asa la copilasi cu probleme, nu sunt ele chiar de nou-nascut sunt mai marisoare dar daca crezi ca-i sunt de folos - pt mai tarziu- i le dau cu multa placere. Si am si o cadita. Spune-mi cum putem lua legatura.

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    am eu o sacosa cu lucrusoare pt. nou nascut. sunt in stare f.f. buna, grosute (caciulite, body-uri, salopete intregi de interior, pantalonasi, bluzite)pt. varsta de 0-3 luni.
    nu pot pleca departe de casa asa ca daca sunteti dispus sa ne vedem undeva in apropiere vi le dau cu cea mai mare placere.

Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    va multumesc fetelor trebuie sa nasca in 2 zile doct o mai amana ca bebita e mica rau inca..va rog scrieti mi pe crissmary4you@yahoo.com cu datele voastre sa putem vorbi.

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    imi pare rau ca nu ati fost parolista. am dat hainutele cuiva mai interesat decat dvs. si care se pare ca avea intr-adevar nevoie. imi pare rau ca m-am inselat asupra dvs. am crezut ca chiar vreti sa ajutati pe cineva aflat in necaz.

Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    imi cer scuze insa sora mea nu a putut ajunge a avut baiatul bolnav a stat in casa iar eu nu ma pot deplasa cu fata nicaieri va multumesc oricum si ma bucur ca se va bucura totusi cineva de hainutele oferite de dvs...fetita e ok acum tre sa mai stea putin in spital i am facut rost de aproape tot de un carucior ar mai avea nevoie dar daca nu se gaseste nimeni care vrea sa ofere voi incerca sa i cumpar unul ieftin oricum peste 2-3 luni o poate scoate afara voi strange bani si ii iau ..va multumesc ca ati fost saritoare..

Floricica Nou Venita suzanamadalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.12.2009
    Postari in forum
    1
    te rog sa mi dai adresa ta de acasa ca eu pot trimite un colet cu hainute.astept raspunsul tau aici sau pe mail meu.o zi buna!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari