Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita florentina27's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    41
    BUNA ZIUA,VA ROG DIN SUFLET SA MA AJUTATI CU NISTE HAINUTE PT UN BAIETEL DE 5 ANI PT CA NU MAI FAC FATA CHELTUIELELOR SI INTRA ACUS LA GRADINITA SI NU AM HAINUTE PT EL.VA ROG DIN SUFLET.ASTEPT UN SEMN DE LA VOI CU SUFLET MARE,VA MULTUMESC.

Floricica Nou Venita ioanavasileteodora's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2008
    Postari in forum
    16
    Indraznesc si eu! Am doua fetite mai mari de 5 si 10 ani. Daca aveti jucarii sau lucrusoare care nu le mai folositi ne-ar prinde bine. Va multumesc si va felicit pentru acest forum!

Floricica Debutanta mihu78's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.06.2008
    Postari in forum
    1.056
    ai mp de la mine

Floricica Debutanta mihu78's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.06.2008
    Postari in forum
    1.056
    ai mp de la mine

Floricica Nou Venita alexandrupopia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2009
    Postari in forum
    3
    si eu am un baietel de 3 ani si unul de 5 luni.....sincer dp ce l-am facut pe Andrei nu mai vroiam inca un bebe,asa ca toate hainutele,juk,patut carut le-am dat.....ptr cine are hainute de bb 5 lunite si nu mai este de folos noi le acceptam cu mult drag.....am primit de la niste prieteni(de fetite dar ff utile)adresa mea de mail este alexandrupopia@yahoo.com Multumim si asteptam raspunsuri[bebelus]

Floricica Avansata scoobylin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    SALUT - MAMI DE COPILASI FRUMOSI -
    EU BEBE ROBERT CARE MA OCUP DE NISTE LICITATII(CU AJUTORUL LUI MAMI MEU) IN SECTIUNEA BAZAR - AM UN GAND BUN PENTRU VOI:

TRIMITE-MI MP.-sau MAIL LA robert10_11_2007@ahoo.com - CU NUMARUL DE TELEFON PENTRU CA SA-I FACEM SI PE COPILUTII VOSTRII FERICITI.

PUPICI - ASTEPT DATELE.

Floricica Avansata scoobylin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    SALUT -MAMI DE FETITE-
    EU BEBE ROBERT CARE MA OCUP DE NISTE LICITATII(CU AJUTORUL LUI MAMI MEU) IN SECTIUNEA BAZAR - AM UN GAND BUN PENTRU VOI:

TRIMITE-MI MP.-sau MAIL LA robert10_11_2007@ahoo.com - CU NUMARUL DE TELEFON - PENTRU CA SA LE FACEM SI PE PRINTESELE VOASTRE FERICITE.

VA IMBRATISEZ CU DRAG -

Floricica Nou Venita gagauta's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2009
    Postari in forum
    4
    Eu as asvea ceva hainute si incaltaminte pentru fetita de 5 ani.Numai sa imi lasi ioanavasileteodora un numar de telefon, o adresa de mail ceva ca sa putem lua legatura.

Floricica Nou Venita bulfelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2009
    Postari in forum
    5
    ti-am dat mesaj cu datele mele de contact daca ma poti ajuta eu platesc taxele postale e super greu pt mine acum sa -mi pot permite multe hainute pt copii mei iti multumesc anticipat indiferent de raspunsul tau bulfelena@yahoo.com

Floricica Nou Venita ioanavasileteodora's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2008
    Postari in forum
    16
    Ai primit datele mele! Esti o fata nemaipomenita! Multi pupici de la noi!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari