Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata irina78's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.09.2008
    Postari in forum
    1.324

Ajutati-l pe Andrei sa-si recapete zambetul!

Suntem doi parinti pentru care bucuria de a-l avea pe Andrei s-a transformat brusc in tristete si suferinta,lacrimi si rugi nesfarsite ca baietelul nostru in varsta de 1 an si 9 luni sa se vindece si sa-si recapete zambetul curmat brusc de o suferinta chinuitoare in urma cu 3 luni,atunci cand a fost diagnosticat cu tumora renala Wilms,de origine maligna.Operat pentru a i se extrage tumora si aflat acum in tratament oncologic chinuitor (chimioterapie) pentru cativa ani buni,micutul nostru are nevoie de investigatii amanuntite si complexe care in Romania nu se pot face in conditii optime, iar medicamentele le procuram tot din strainatate si au costuri foarte mari pentru posibilitatile noastre financiare.Orice ajutor,oricat de mic poate insemna un pas spre ziua in care Andrei va zambi din nou si va multumi tuturor acelora care i-au fost aproape si l-au ajutat. Tel. de contact 0744754074; 0734031882

Cei ce ni se pot alatura si care ne pot ajuta o pot face in contul deschis la BCR agentia Lacul Tei Bucuresti RO80RNCB0318012306460001 -titular cont Vasilescu Mircea. Contul este deschis pe numele sotului meu Vasilescu Mircea.

Multumim tuturor,fie si numai pentru gandurile de bine la citirea acestul mesaj,si va dorim MULTA SANATATE SI NUMAI BUCURII!
    Modificata de irina78; 06.12.2010 la 15:15:00.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Irina suntem alaturi de tine si de Andrei, va trimitem cele mai bune ganduri si ii dorim multa santate lui Andrei, iar voua putere sa mergeti inainte

Floricica Senior raluca28's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.11.2009
    Postari in forum
    2.806
    Irina, ma-m rugat pt baietelul tau, si suntem alaturi de tine ! Sa dea Dumnezeu sa se faca bine si voi sa fiti din nou fericiti! Multe imbratisari de la noi!
    Modificata de raluca28; 06.12.2010 la 15:48:00.

Floricica Senior cristinuta81's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.06.2008
    Postari in forum
    2.994
    Irina sanatate multa lui Andrei!!!ne rugam pentru sanatatea lui Andrei!!!
    Sa dea Dumnezeu sa fie bine!!!!
    Modificata de cristinuta81; 06.12.2010 la 15:42:23.

Floricica Cu Vechime isaelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    o sa preluam si noi povestea la ni pe blog si incercam sa fim alaturi de voi cum putem mai bine. Sa va dea Dumnezeu puterea de a trece peste toate, sa isi revina repede Andrei si sa raspunda corespunzator la tratament.

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Irina,
    Am ramas fara cuvinte cand am aflat prin ce treceti.
    Sper din toata inima sa va ajute Dumnezeu ca Mircea sa raspunda bine la tratament si sa se faca bine

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    Irina, ma rog si eu pt sanatatea lui Mircea Andrei!
    Sa va dea Dumnezeu putere sa sa depasiti aceasta perioada dureroasa. Cred ca ti-e f greu, mai ales ca esti si insarcinata.

Membru inregistrat la
    19.09.2008
    Postari in forum
    1.324
    Multumim din suflet pt incurajari si pt vorbele frumoase pt Andu! Ne rugam ca el sa fie bine .

Floricica Cu Vechime alexanca's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2008
    Postari in forum
    5.745
    Mircea Andrei iti uram multa sanatate si ne rugam la bunul D-zeu sa te ajute sa te faci bine..
    Irina suntem alaturi de voi, incercam sa va sustinem si ne rugam ca Andrei sa raspunda la tratament si sa se faca bine.
    Am sa trimit mesajul tau in lista mea si am sa ii rog pe toti sa faca la fel si sa va ajute.Tinem pumnii,fii increzatoare si ai sa vezi ca va fi bine.

Membru inregistrat la
    19.09.2008
    Postari in forum
    1.324
    Buna mamici! Inca o data va multumim ca sunteti alaturi de noi, ca va rugati pt Mircea Andrei si pt vorbele frumoase!

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Irina suntem si noi alaturi de voi.
    D-zeu sa va ajute sa va faceti bine.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari