Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    Dragele mele spre ghinionul meu am avut cateva divergente cu asa numita gazutza29 si cine stie kte nick-nameuri mai are,care m-a acuzat de cersetorie,fara sa cunoasca cauza reala,a fost greseala mea nu am stiu k nu ai voie sa ai 2 conturi pe un site si pe langa contul meu am mai facut unul dar nu mie ci unei vecina care va cere ajutorul cu niste hainute,ea nu are calc si am decis k este mai corect sa aibe contul ei personal asa am zis eu k este mai bine,ce-o fi foc asa? ,iar distinsa "doamna" hop cu gura pe mine k sunt asa si pe dincolo,i-am explicat cu frumosul k o fi si k o pati,intr-un final a inteles si si-a cerut scuze k la final sa spuna k vrea si ea sa trimita un pachet sa ma interesez de autobuz,,,,bun. . . . . Am fost foarte indignata si am cercetat si am gasit ce credeam sigur k exista,un om bun nu acuza nu sare cu gura,explica cu frumosul si remediaza situatia sau intreaba in caz k nu a inteles,este o ********* am inteles de la unele pers k se da saraca si cere ajutor k n-are mititica. Sunt curioasa ce ar fi trimis? ? ? Hainutele voastre kre nu i-au placut sau vreo cutie plina cu nimicuri. Cam atat,dak aveti pareri nu ezitati sa vi le spuneti.

Floricica Nou Venita gazutza29's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    12
    mai ********* esti tu..poate vrei haine noi si de aia faci atata caz..sau ti e rusine ca te am descoperit..mda..asa se explica..in plus aveam de gand sa trimit un colet..cu hainute ramase de la mandrele mele si inca de la o prietena care are baietel...dar..cum esti atat de ********* sa acuzi cand esti cu musca pe caciula...si daca tot esti curioasa...stii de ce sunt pe lista aia? pt simplul fapt ca am postat anuntul pe multe site uri..eu am dovezi ca situatia este reala..dar tu? tu vinzi ce ceri pt "vecina" ta..eu macar am avut bunul simt sa cer pt mine..asa ca...sorry...ai zis destul cu atitudinea ta

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    bai fato de unde puii mei sa vand ce cer???sa intre pe albumul meu vreo utilizatoare a acestui site numai una atat este nevoie si sa vedem dak isi gaseste vreuna hainutele acolo...ce naiba hai k esti penibila.unde sa vand pe taraba in piata unde?pai m-ar bate cel de sus sa fac asa ceva.ti-am mai spus nu traiesc dupa urma lor si dak vand,vand k asta este,poate ar fi fost mai corect sa le donez unei case de copii nici decum pe internet,dar uite k le vand k sa fac altceva cu banii,spre excemplu sa imi cumpar medicamente k sunt bolnava,dar nu ma plang si nu imi spun adevaratele motive k nu am nevoie de mila nimanui.cineva ma intreaba ce face prietena mea cu hainutele dupa ce ii raman mici copilului???eee uite ce sa faca le da si ea mai departe unor copii sarmani,k asa ar fi corect.judecati fiecare dupa cum va taie capul.

rodhos
    Guest
    Sunteti ingrozitoare si penibile amndoua!!!!!
    In loc sa va "consumati"energia pe aici mai bine puneti mana si faceti ceva ptr imbunatatirea starii voastre materiale........voi altceva mai bun nu aveti de facut???Va urmariti una pe cealalta pe net???Halal!!!!

Fiti dragute si nu va mai varsati mizeriile in acest loc rezervat altor scopuri!!

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Dragele mele,

Acest topic va fi inchis deoarece nu are nici un motiv pentru a exista. Daca aveti probeleme cu unul dintre utilizatori discutati in privat iar daca simtiti ca nu s-a rezolvat problema puteti oricand apela la unul din adiminii stite-ului tot printr-un mesaj privat. Topicurile sunt deschise si menite pentru a fi o sursa de informare, un schimb de experienta intre mamici si un loc propice pentru discutii.

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    draga mea in caz ca nu ai citit tot,eu am fost atacata de aceasta gazutza29 si era dreptul meu sa ma apar nu crezi??? mie rar imi ies pe gura asemenea balauri dar am fost nevoita sa ma justific.o zi buna

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari