Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata GeorgianaR's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2013
    Postari in forum
    1.999
    Am inceput sa observ timp de cam 4 zile,iar apoi,cand mi s-au rupt membranele,a curs o cantitate mai mare.

Floricica Nou Venita Chrissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2013
    Postari in forum
    155
    Citat Postat de GeorgianaR Vezi mesajul
    Am inceput sa observ timp de cam 4 zile,iar apoi,cand mi s-au rupt membranele,a curs o cantitate mai mare.
    AA ok la mine vad k nu a mai reaparut, dupa cum am zis cateodata se intampla kteodata nu...Poate totusi o fi altceva

Membru inregistrat la
    25.03.2013
    Postari in forum
    1.999
    Sa speram ca nu e vorba de ceva rau.Totusi,insist sa-ti faci un control curand si sa precizezi ca e posibil sa pierzi lichid,pentru a verifica.Te astept cu vesti!

Floricica Nou Venita Chrissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2013
    Postari in forum
    155
    Vin cu vesti !! Avem un bebe baietzeeel !! (dar inca nu e 100%) Sanatos din cate se vede pana acum, miscaretz, ca abia ne-a putut lua doct. masuratorile si nu zici k am mancat cioco sau ceva,nu,nimic el se misca asa de la sine Placenta e plasata cum trebuie si licidul amniotic e in regula. doct mi-a zis k scurgerea poa sa fi fost urina dar dak se mai intampla sa anuntz la ei totusi totusi. Taticu in culmea fericirii,doar zicea el k e baietzel si intr-una ma tine cu '' ti-am zis eu, stiam eu '' . Eu park tot asteptam si asteptam sa zica k e fetitza si nu ca ar fi o problema k e baiat dar cand astepti asa mult ceva, e greu sa nu ramai dezamagita D . Acu imi tot repet k oricum nu conteaza k e al meu si Multumim Domnului sa fie sanatos. In rest sper sa ne zica 100% ce este in alte eco !

Membru inregistrat la
    25.03.2013
    Postari in forum
    1.999
    Citat Postat de Chrissa Vezi mesajul
    Vin cu vesti !! Avem un bebe baietzeeel !! (dar inca nu e 100%) Sanatos din cate se vede pana acum, miscaretz, ca abia ne-a putut lua doct. masuratorile si nu zici k am mancat cioco sau ceva,nu,nimic el se misca asa de la sine Placenta e plasata cum trebuie si licidul amniotic e in regula. doct mi-a zis k scurgerea poa sa fi fost urina dar dak se mai intampla sa anuntz la ei totusi totusi. Taticu in culmea fericirii,doar zicea el k e baietzel si intr-una ma tine cu '' ti-am zis eu, stiam eu '' . Eu park tot asteptam si asteptam sa zica k e fetitza si nu ca ar fi o problema k e baiat dar cand astepti asa mult ceva, e greu sa nu ramai dezamagita D . Acu imi tot repet k oricum nu conteaza k e al meu si Multumim Domnului sa fie sanatos. In rest sper sa ne zica 100% ce este in alte eco !
    Bravo!Sarcina usoara in continuare!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari