Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita scarface's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2009
    Postari in forum
    2

Zambitor Sarcina cu cerclaj

buna
    sunt o viitoare burtica , cred ca am doar 5 saptamani de sarcina, SAPTAMANA ASTA MERG LA DOCTOR SA IMI CONFIRME SARCINA.am avut o mica sangerare urmata de mici pete maronii, sper sa nu fie nimik grav si sa fie doar semn ca s-a implantat embrionul.am trecyt prin 2 experiente mai putin pacute am pierdut 2 sarcini la 4 si 5 luni din cauza colului care pare ca este incompetent. acum am sa fac cerclaj la 12 sapt asa mi-a zis doctorul inainte sa raman insarcinata. vreau sa stiu cat este de sigur cerclajul si daca l-a mai facut cineva sa imi zica si mie cum a fost si ce restrictii a avut.va multumesc sui astept raspunsuri

Floricica Novice elena87's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2009
    Postari in forum
    340
    buna sa stii ca e super bun cerclajul am avut si eu,restrictii e ca nu ai voie sa faci absolut nimic,odihna la pat,nu plimbare, nu ridicat, nu stat in fund etc.asa am reusit eu sa am doua fetite minunate cu ajutorul cerclajului

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari