Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita slv_ppsc's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.03.2013
    Postari in forum
    78

Picior stang amortit la inceput de sarcina

Este normal sa am piciorul stang amortit atat cand stau intinsa in pat, dar uneori si pe scaun, chiar sa simt o usoara amorteala mai mereu? Avand in vedere ca sarcina este la inceput, saptamana 5...
    Voi ati avut astfel de amorteli pe picior, in special cel stang?
    Se rasfrang parca si la genunchi, asa ca o durere a genunchiului la indoire...
    Ce ziceti, se afla printre simptomele intalnite si de voi?
    Multumesc.

sadia
    Guest
    Mie nu......incearca sa vorbesti cu medicul.

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Eu am avut probleme asemanatoare, dar au inceput pe la jumatatea sarcinii, cand burtica mea mareata apasa pe nu stiu ce nervi....aveam niste zvacniri in glezna de toata frumusetea, si imi amortea piciorul.
    La tine e burtica mica, sa nu fie o carenta de magneziu si calciu, .Spune-i medicului tau despre aceasta neplacere, si el va constata care anume este cauza.
    Sanatate multa iti doresc:)

Floricica Nou Venita slv_ppsc's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.03.2013
    Postari in forum
    78
    Citat Postat de supermami Vezi mesajul
    Eu am avut probleme asemanatoare, dar au inceput pe la jumatatea sarcinii, cand burtica mea mareata apasa pe nu stiu ce nervi....aveam niste zvacniri in glezna de toata frumusetea, si imi amortea piciorul.
    La tine e burtica mica, sa nu fie o carenta de magneziu si calciu, .Spune-i medicului tau despre aceasta neplacere, si el va constata care anume este cauza.
    Sanatate multa iti doresc:)
    multumesc, voi vb cu doctorita mea!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari