Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita irinaburdujan's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2014
    Postari in forum
    3

Ati avut risc de avort spontan? Cum ati trecut peste acesta perioada?

Salut burticuțelor, am o întrebare care mă macină și îmi face inimă rea, dacă ați avut riscul de un avort spontan, și ați trecut peste perioada aceasta, ce ați facut și cum ați reușit să păstrați sarcina?

Membru inregistrat la
    30.10.2014
    Postari in forum
    3
    Mersi mult pentru încurajare, noi acum avem 8 saptamini, deasemenea stau pe buletin acasa, și mai mult culcată, încerc să mă liniștesc și să mă gîndesc că totul va fi bine, mersi mult pentru raspuns :), și naștere ușoară !!!

Floricica Debutanta Morco's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2012
    Postari in forum
    722
    Irina repaus mult, odihna, cum zicea lorelai ... Și mai presus de orice gândește pozitiv. Fii fericita, optimista, și privește cu încredere experienta care te așteaptă. Toate astea adunate o sa te ajute sa treci și peste perioada asta mai delicata.

Sarcina ușoară!!

Membru inregistrat la
    30.10.2014
    Postari in forum
    3
    Mersi mult de încurajare și sfaturi, am să le urmez cu optimism !!! :)

Floricica Nou Venita AlinutaAli's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.01.2015
    Postari in forum
    3
    Buna,

Si eu am o sarcina cu probleme.
    La 16 saptamani am facut cerclaj (colul scurt si un pic deschis). de atunci stau acasa..mai mult in pat. am inceput sa fac cateva plimbari mai lungi in ultima perioada. am ajuns in saptamana 27.
    evident tratament cu progesteron..no-spa (de cateva zile si cate un scobutil pt contractii)

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari