Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ralukypuky's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2012
    Postari in forum
    58

2 pastile de Femibion in aceeasi zi

pfaiiii...am facut o greseala din neatentie si acum ma apuca disperarea...am luat pastila de femibion 1 dimineata si din greseala,mai exact din neatentie am luat si seara inca o pastila,ce se intampla?poate patii ceva bebele sau eu?ma apuca disperarea......sunt pe ultima suta de metri cu pastilele si acuma la sfarsit fac din astea..... :(

sma
    sma este offline.
    Floricica Nou Venita sma's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2010
    Postari in forum
    32
    buna. nu se intampla nimic, stai linistita :)

Floricica Nou Venita ralukypuky's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2012
    Postari in forum
    58
    Buna sma, multumesc,m-am speriat ,nu as vrea ca bebelusul sa pateasca ceva, am 11 sapt de sarcina chiar azi....sunt putin mai linistita

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    sunt vitamine ..nu iti face probleme..si eu tot femibion iau acum dar am trecut la 2..la fel am gresit si eu undeva pe la 8 saptamani...acum am 29 si bebe nu are nimic

Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    stai linistita, tot ce e in plus se elimina. eu am luat zilnic incepand cu trimestrul 2 de sarcina si femibion si elevit, care sunt cam acelasi lucru, asa mi-a recomandat medicul pentru ca eram prea slaba si bebele incepuse sa ramana in urma cu evolutia. asa ca nu trebuie sa iti faci nici un fel de grija. sarcina usoara!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari