Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime monica76's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Felicitari si lui Abeer, a nascut pe 13 noiembrie. Sanatate si mult noroc in viata lui Salmy. Inca un scorpion dragutz. Uraaa.

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    multumim fetelor pt urari au incercam sa scriem povestea nasterii.si aceasta a fost cu peripetii ca si a Tiei...

Floricica Avansata stef.irl's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.07.2006
    Postari in forum
    1.204
    Felicitari Adela!!!Sa=ti traiasca printesele!!!!

Floricica Novice abeer's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.07.2007
    Postari in forum
    554
    am nascut si noi fetelor...un mic ursulet de 4, 5 kg si 52 de cm. am reusit sa scriu ceva si la povestea nasterii...este o dulceata de fetita care mi face zilele minunate si ma face sa uit tot greul prin care am trecut.

Membru inregistrat la
    27.07.2007
    Postari in forum
    554
    multumim mult monica..asteptam sa ne facem si noi asa mari ca Biencuta ta :)...oricum timpul trece repede si abia asteptam sa ne jucam impreuna...e minunat sa fii mama si sa nasti intr adevar o minune.

cristina elena
    Guest
    Felicitari abeer pentru printesa ta. Dar ai nascut o bebica bine facuta! Sanatate multa va doresc

Floricica Avansata lauraaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.01.2007
    Postari in forum
    1.234
    felicitari Abeer pt Salma,sa iti dea Dumnezeu multa sanatate tie si familiei tale,acuma urmez eu :))

Membru inregistrat la
    27.07.2007
    Postari in forum
    554
    multumim fetelor..sunteti niste dragute...lauraa iti doresc nastere usoara si sa fiti amandoi sanatosi...sa nu te gandesti decat ca o sa ti tii bebelul in brate si totul o sa treaca mult mai usor.pup

felicitari adela ptr buburuza ta..sa fiti sanatoase!

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Felicitari, Abeer si din partea noastra, sa-ti traiasca printesa, sa fie sanatoasa si sa-ti aduca numai bucurii. Mii de pupici din partea noastra, iar tie refacere cat mai rapida! Te-asteptam cu poze muuulte!

Floricica Cu Vechime dorian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2007
    Postari in forum
    5.910
    Felicitari Abeer,sa-ti traiasca micuta sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea.
    Pupici din partea noastra.

Floricica Cu Vechime monica76's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    S-a nascut si minunea Rebelicsei, azi la 15.21. Are 3,800 gr si 52,5 cm. Mi-a scris ca e superba. Sa-i dea Dumnezeu sanatate si mult noroc in viata.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari