Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    dr.Gardescu Mariejeanne tot la Sp. Malaxa.

Floricica Debutanta nasturel's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156

Exclamatie

Citat Postat de vava Vezi mesajul
    pe dr.Maria Popescu o gasesti la spitalul Malaxa iar vis-a-vis de spitalul Caritas cei de la Synevo au deschis un cabinet medical ginecologic toti medicii care lucrau la Caritas dau consultatii aici....pe Maria o poti gasi joia la acest cabinet.
    buna vava,

stii in ce zi il pot gasi pe d-nul dr. badea la cabinetul deschid de cei de la synevo?
    stii cumva si preturile practicate la acest cabinet?

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    Citat Postat de gabitzza Vezi mesajul
    Dupa cum stiti, Spitalul Clinic Caritas "Acad. Prof. Dr. Nicolae Cajal" s-a desfiintat anul acesta dupa 120 de ani de existenta si astfel tot personalul medical de acolo a fost repartizat catre alte spitale sau s-au indreptat catre clinic particulare.

As vrea sa rog mamicile, gravidutele care au aflat unde s-au mutat medicii care le au in evidenta sa posteze aici, ca sa existe totusi o evidenta, cat de cat unde pot fi gasiti acum medicii de la spitalul Caritas.

Atunci cand s-a facut anuntul ca spitalul va fii desfiintat s-a anuntat, in mare ca personalul de la sectia medicala va merge la Spitalul "Teodor Burghele", cel de la ginecologie la Malaxa iar cel de la sectia de chirurgie la Carol Davila, insa nu exisa o lista clara cu repartizarile.
    • dr. Costel Visan - Clinica particulara TeleMedica
    • dr.Badea Stefan - Maternitatea Bucur
    • prof.dr.Nanu - Maternitatea Bucur.
    • dr.Grou Tania - Spitalul Filantropia
    • dr. Gilorteanu - Policlinica Titan
    • dr.Maria Popescu - Spitalul Malaxa
    • dr. Gardescu Marie - Jeanne - Spitalul Malaxa

stiam ca spitalul malaxa nu are sectie de ginecologie si nici maternitate. s-a creat dupa desfiintarea spitalului caritas?

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    Citat Postat de nasturel Vezi mesajul
    buna vava,

stii in ce zi il pot gasi pe d-nul dr. badea la cabinetul deschid de cei de la synevo?
    stii cumva si preturile practicate la acest cabinet?
    sincer nu cred ca dr.Badea da consultatii acolo doar el are cabinetul lui....despre preturi am inteles ca sunt O.K. fata de alte cabinete particulare.da malaxa si-a deschis clinica de obstretica-ginecologie.

Floricica Nou Venita cindyyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.07.2011
    Postari in forum
    3
    am sunat la malaxa si mi-au zis ca nu apare dna dr. maria popescu la iei si am sunat si la synevo si mi-au zis ca iei fac doar analize nu au si cabinete de consulatie.... maine am duc totusi la malaxa sa intreb si sa vad daca e totusi dna dr. maria popescu la iei si revin cu info.

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    Citat Postat de cindyyy Vezi mesajul
    am sunat la malaxa si mi-au zis ca nu apare dna dr. maria popescu la iei si am sunat si la synevo si mi-au zis ca iei fac doar analize nu au si cabinete de consulatie.... maine am duc totusi la malaxa sa intreb si sa vad daca e totusi dna dr. maria popescu la iei si revin cu info.

d-na doctor maria popescu lucreaza la malaxa. acum este in concediu. o gasesti sigur pe 31.08.2011 (este de garda). cand nu este de garda o gasesti la cabinetul de colposcopie.
    o gasesti si la cabinetul synevo caritas (adresa str. maximilian popeer).

Floricica Nou Venita Selianita's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2011
    Postari in forum
    1

Pareri despre doctori.

Citat Postat de nasturel Vezi mesajul
    stiam ca spitalul malaxa nu are sectie de ginecologie si nici maternitate. s-a creat dupa desfiintarea spitalului caritas?
    Dr. Grout Tania s-a mutat la spitalul Panait Sarbu.Este un medic de nota 10.

Floricica Nou Venita Mykyad's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2012
    Postari in forum
    1
    Bună ziua dragele mele.Am și eu o mică problemă.Nașa iubitului meu trebuie să se opereze de ruptură de perineu.A doua naștere a avut loc la spitalul Caritas și ași vrea să știu dacă mai știe cineva ceva despre dl.prof.dr. Iacob Constantin și dl.prof.dr. Sandu Florian sau dacă îmi puteți recomanda un dr. bun pentru operația de ruptură de perineu deoarece ar vrea să se opereze pe 20 februarie

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari