Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata adela05's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2011
    Postari in forum
    1.421

Sfaturi despre dr Simona Albu Spitalul Municipal Bucuresti

Buna fetelor! Ma bucur nespus ca am intrat in comunitatea voastra! Sper ca in curand sa ma pot lauda si eu cu o burtica pentru ca imi doresc foarte mult sa se intample!
    Cineva mi-a recomandat sa merg la dr Simona Albu de la Municipal. Voi ce parere aveti? Ceva experiente cu ea? Mi-ar fi de mare folos!
    Multumesc si va pup pe toate!

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    "ceva experiente cu DANSA " mi s-ar parea mai adecvata exprimarea, dar in fine...
    sunt curioasa ce raspunsuri primesti
    Modificata de larisa2000; 18.03.2011 la 18:34:53.

Floricica Nou Venita narcisa37's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.03.2011
    Postari in forum
    1
    fetelor, buna!
    evitati pe cat posibil orice contact cu simona albu. este sub indrumarea doctorului badea, care din punctul meu de vedere este un nazist. inafara de asta nu primiti raspunsuri la intrebari, nu vi se dau solutii la probleme, iar spitalul municipal este o groapa de gunoi. vreti sarcini fara emotii si copii sanatosi indreptati-va pasii spre alte maternitati. din trista si tragica mea experienta de dezertata din municipal, si putina cunoastere a maternitatilor din bucuresti, va recomand maternitatea bucur si medicii PLES LIANA SI NICOLAE.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari