Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita materna's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.06.2011
    Postari in forum
    4

Recomandari medic ginecolog Elias

buna seara tuturor. sunt noua pe acest forum si as avea o maare rugaminte....as dori sa nasc la spitalul elias insa nu cunosc un medic ginecolog foarte bun. un medic care sa fie pe acceasi lungime de unda cu pacienta. multumesc tare mult pentru recomandari!

Floricica Nou Venita sofia_l's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2011
    Postari in forum
    55
    As putea sa ti-l recomand pe doctorul Filipescu. A fost medic la spitalul Cantacuzino, iar acum, din cate stiu, este medic la Elias. Este un medic foarte bun si, in acelasi timp, foarte apropiat. Ajungi, ca pacienta, sa ai incredere ca totul va fi bine.
    De asemenea, am gasit aici pe site, la serviciul utile, in Maternitati si Spitalul Elias. Este acolo si o lista cu doctorii. L-am regasit si pe dr. Filipescu! Uite: Spitalul Clinic de Urgenta Elias - Maternitati - Utile | Copilul.ro

Citat Postat de materna Vezi mesajul
    buna seara tuturor. sunt noua pe acest forum si as avea o maare rugaminte....as dori sa nasc la spitalul elias insa nu cunosc un medic ginecolog foarte bun. un medic care sa fie pe acceasi lungime de unda cu pacienta. multumesc tare mult pentru recomandari!

Floricica Avansata alemi's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.251
    buna,eu am nascut la elias cu dr.Bot Mihaela,o tipa super,ti-o recomand cu toata inima.

Floricica Avansata alemi's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.251
    sofia_l,informatiile de pe site sunt relativ vechi,si acolo pe site sunt si medici ginecologi,neonatologi,etc.
    dar toti cei de acolo sunt medici buni.

Membru inregistrat la
    22.06.2011
    Postari in forum
    4
    dragele mele, va multumesc din suflet pentru raspunsuri.

Membru inregistrat la
    22.06.2011
    Postari in forum
    4
    am o rugaminte.....cunoaste cineva detalii despre dr. marius calomfirescu?

Floricica Nou Venita anck's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2010
    Postari in forum
    5
    Citat Postat de materna Vezi mesajul

Buna, eu am nascut cu dr Rotaru la Elias.. un medic foarte bun si un OM deosebit, merita sa te interesezi de el.. Il recomand din tot sufletul!!

Nastere usoara!!

Membru inregistrat la
    22.06.2011
    Postari in forum
    4
    ankuta, iti multumesc pt.sfat. am o intrebare....cam care sunt tarifele la elias, asta in cazul in care ai nascut mai de curand. am sa i-au legatura cu dl.dr.rotaru. pupici

Floricica Avansata migamo's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.08.2008
    Postari in forum
    2.005
    Salut! Sora mea a nascut cu Emil Cristea si a fost foarte, foarte multumita. Daca va urma vreo sarcina pe viitor, atat in cazul ei, cat si in al meu - care am nascut la Euroclinic - tot cu dl. Cristea vom colabora.

Floricica Nou Venita ancatavi's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2009
    Postari in forum
    166
    cat costa o nastere la elias?cu tot ce implica ea

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari