Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana ursulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Este vreo mamica care a nascut cu acest medic? Am o prietena care a nascut cu ea si a fost tare multumita, dar as dori si alte pareri...Momentan am aflat ca este in concediu de maternitate, dar stiu ca se intoarce mai devreme...Imi poate oferi cineva detalii?? Multumesc!

Floricica Nou Venita niculina_ina's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2009
    Postari in forum
    5
    Eu sunt la a doua sarcina si am ajuns la dansa dupa ce m-a indrumat o prietena care a nascut cu ea ambii copii.Dupa ce a nascut m-a lasat in grija sotului ei, pana revine. Nu am ce sa-i reprosez nici sotului. Ambii au fost receptivi la tot si sunt foarte multumita.Am inteles de la prietena mea ca sunt cazuri in care vin si asista amandoi la nastere. Oricum tot ce pot sa spun este ca imi urmaresc sarcina de la 5 saptamani, iar acum am 6 luni si sunt foarte multumita.
    Stii cumva cand se intoarce doamna doctor?
    Daca mai afli cate ceva spune-mi si mie.Multumesc.

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Niculina, eu am inteles de la prietena mea careia i-a supravegheat sarcina, ca ar sta in maternal doar 4 luni(cel putin asa a stat la prima sarcina)...dar nu stiu cand a intrat acum...eu doar am sunat o data la Euromed si mi s-a spus ca e in maternal...poate imi iau inima in dinti si mai sun o data...sa aflu un raspuns sigur...

Floricica Nou Venita niculina_ina's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2009
    Postari in forum
    5
    Eu stiu cand a nascut pentru ca eu am vorbit cu sotul dansei chiar cu o zi inainte: 12 octombrie 2009, intr-o zi de luni. Eu sper sa se intoarca dupa sarbatori, chiar daca am incredere si in sot.Eu ma duc la Euromed la sotul dumneaei pentru ca acum o inlocuieste acolo. Am intrebat la Euromed si mi s-a spus ca nu stie cand se intoarce, insa prietena mea, cand m-a recomandat d-nei dr.a intrebat-o daca va fi cand voi naste eu, adica in martie si i-a spus ca se va intoarce pana atunci.Tu esti insarcinata sau pur si simplu vrei sa ajungi la control?

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    da, sunt insarcinata in aproape 3 luni...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari