Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita silviaus2002's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.05.2013
    Postari in forum
    2

Nastere cu doamna dr. Bordinc Carmencita - CFR 2

astept pareri. o sa nasc in ianuarie 2014, si vreau sa stiu daca este o persoana de incredere.. va multumesc

Floricica Nou Venita danielamariana's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2012
    Postari in forum
    2
    buna,nu stiu daca ai mai aflat ceva referitor la dr bordanc.Pot sa iti spun ca e medicul meu de 7 ani.Am nascut in sept 2011 cu dansa si sa comportat super bine.Chiar a venit de acasa in ziua in care am nascut ca am sunat-o si nu imi era bine.Probabil depinde de pacient.Eu nu am ce sa ii reprosez.Datorita ei am astazi copil.

Floricica Nou Venita ela2013's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2013
    Postari in forum
    181
    Buna, si eu voi naste luna aceasta cu Dna Doctor Bordinc. Am recomandari de la mai multe cunostinte si nasterile si bebeii au fost f bine. Este draguta si isi da interesul. Voi anunta si eu probabil luna viitoare cum a decurs cezariana mea :) Pana atunci asteptam cumintele sa mai crestem :)

Floricica Nou Venita danielamariana's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2012
    Postari in forum
    2
    Citat Postat de ela2013 Vezi mesajul
    Buna, si eu voi naste luna aceasta cu Dna Doctor Bordinc. Am recomandari de la mai multe cunostinte si nasterile si bebeii au fost f bine. Este draguta si isi da interesul. Voi anunta si eu probabil luna viitoare cum a decurs cezariana mea :) Pana atunci asteptam cumintele sa mai crestem :)
    Buna,intre timp am aflat si eu ca sunt insarcinata cu bb2.O sa nasc prin mai 2014.Poti sa imi zici si mie cate mai sunt preturile practicate?Eventual un pm.Te rog mult

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari