Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita oproiudora's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2009
    Postari in forum
    3
    Buna ziua,

Cine a nascut sau urmeaza sa nasca la Polizu? eu sunt pacienta Dr Lemnete si as vrea sa stiu mai multe despre el si spital...e bun ca doctor?cum se comporta la nasteri? dar la consultati? Care e onorariul dansului la o nastere? si ce tarife sunt in Polizu?

Astept cu nerabdare pareriile voastre

Multumim

Noi vom naste in decembrie cam de Craciun iar acum avem 11 saptamani de sarcina

Floricica Nou Venita iuliaav's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.02.2009
    Postari in forum
    1
    O prietena de a mea spanu mirela alice, a nascut cu dr lemnete pe 8 martie 2010, i-a facut cezaria, dupa 4 zile de la operatie i-a dat drumul acasa fara sa-i faca alte analize, pe data de 4 aprilie 2010 a avut loc inmormantarea. Acest medic a lasat orfana o fetita de 3 saptamani, a lasat indurerate cateva familii si nu in ultimul rand i-a luat tineretea acestei fete 25 de ani.

Floricica Cu Vechime isaelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    Nu sunt pacienta dr Lemnete, dar am inteles ca este ok...o prietena de/a mea, este pacienta dumnealui si este f multumita, dar ea nu a fost graviduta la el. Mai intereseazate inainte, ssi vezi cum preferi sa nasti...din punctul meu de vedere cezariana este o operatie, iar daca tu vrei sa nasti vaginal si dumnealui nu vrea sa fie deranjat ce faci?
    eu zic ca cel mai bine fie mergi al un medic recomandat de cineva, care stii cavine al nastere, fie iti iei inima in dinti si iti faci o lista de intrebari si il intrebi personal, eu asaprocedam cu doctorita mea...fiindca pana ajungeam la ea uitam tot, cand imi veneao intrebare in cap ma duceam cu lista de 10 intrebari, si malamurea, si a fost femeie de cuvan si tot ceea cemi-a zis s-a aplicat

Floricica Cu Vechime isaelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    iulia am citit si eu despre tragedie,nici nu am cuvinte, prefeream din toata inima ca ceea ce ai scris tu sa fie o mare inventie, imi pare tare rau pentru micuta,si pentru familia ei! Sa ii ajute Dumnezeu sa treaca peste tot,chiar daca este fff greu!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari