Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior sierra's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.12.2008
    Postari in forum
    4.204
    buna ziua ,sunt o viitoare mamica,mai am cam 3 saptamani pana ce o sa imi vad fetita si desi toata sarcina am fost urmarita de un medic,acum ,la sfarsit a trebuit sa vorbesc cu un alt doctor ,deoarece medicul meu nu asista la nastere. si as vrea sa stiu daca este cineva din arad,care sa fi nascut asistata de domnul doctor dutca ,la matern. si daca da,cum a procedat? adica ,,plata ,, cand a facut-o? ce pretentii are domnul doctor? are un anestezist cu care lucreaza dumnealui( as vrea sa nasc cu epidurala) sau vorbeste el cu unul oarecare? sau trebuie sa vorbesc eu? pe scurt,tot:) daca se poate. multumesc anticipat si marturisesc ca nu stiu sigur daca s-a vorbit despre asta pe forum pt ca unde am cautat eu nu am vazut.

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Bine ai venit pe forum Sierra.Sa inteleg ca acum stai in Arad?
    Eu nu il cunosc pe dr Dutca.Eu cred ca cel mai bine e sa il intrebi pe el daca poti sa nasti cu epidurala .Trebuie sa te programeze in acest caz daca nu vrei sa nasti normal.Intra la mamici de Arad poate e o mamica pe acolo care il cunoaste .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari