Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ioana_maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2012
    Postari in forum
    11
    Sarcina mea a fost urmarita de dr Virginia Lazar de la spitalul Cantacuzino.Este o doctorita cu suflet,profesionista, intelegatoare si rabdatoare, si un medic care mi-a explicat sa inteleg ce se intampla si ce este de facut pe tot parcusul sarcinii.Cand trebuie sa ma sperii si cand nu.
    Am nascut la 39 de saptamani,cand mi s-a rupt apa, si bebelina era in pelvian,doamna doctor a fost cu mine tot timpul.Cu ajutorul doamnei doctor am o fetita minunata de 2 luni !Cezariana s-a vindecat super, de parca nici nu am fost operata.Mi-a placut ca a venit in fiecare zi sa ma vada,si dupa ce am nascut, pe mine si pe bebelina, sa se asigure ca suntem bine si ca suntem tratate cum trebuie.Am nimerit si sambata si duminica in spital, si chiar daca dansa nu era de garda, a venit sa ne vada.
    O recomand cu incredere oricui !Este un om si un doctor mare! Sa ii dea Dumnezeu multa sanatate, sa ajute multe mamici sa isi aduca bebeii pe lume sanatosi !
    Doamna doctor mi-a fost recomandat de o colega care a nascut prima data cu ea o fetita sanatoasa si acum, o va naste si pe a doua tot cu dansa.
    Sanatate si sarcini usoare tuturor burticilor!
    Modificata de ioana_maria; 16.11.2012 la 22:46:32.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari