Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ancatavi's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2009
    Postari in forum
    166

Medici ginecologi Bucuresti/Pitesti

cine imi poate spune ce medici buni sunt in bucuresti si in pitesti?eu am nascut la maternitatea giulesti cu dr popescu cristina dar nu am fost foarte multumita de ea.

Floricica Cu Vechime isaelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    Anca eu merg la dna dr anca moisa, tot de la giulesti...mi-a urmarit sarcina, am nascut cu dumneaiei, si merg in continuare la dumneaei. Am fost multumita ca tot ceea ce mi-a prescris si ce mi-a zis a mers pentru mine...problema este ca stai cam mult la coada! Eu merg la dansa la cabinet de obicei, si mereu stau la coada....este mai directa dar mie mi/a dost ok.

Floricica Senior alinaraducu's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.04.2009
    Postari in forum
    4.562
    Buna,

Anca eu am nascut cu Victoria Nicolicea, la spitalul Universitar, am fost foarte multumita de ea, pe timpul sarcinii am mers la ea la cabinet si are si un ecograf foarte bun unde mi-am facut toate eco ( am aflat de la 12 sapt ca o sa am baietel).
    In ultima luna m-a chemat si la spital unde mi-a facut niste analize si niste monitorizari.
    E foarte disponibila, o puteam suna oricand si mi-a spus ca vine la spital la orice ora din zi sau din noapte daca ma apuca durerile.
    Eu am facut cezariana dar nu a vrut sa ma programeze mai devreme, insista sa stea copilul in burta cat mai mult si sa aiba plamanii pregatiti, ma programase la cezarianala 40 sapt pe 27 august dar golanul meu nu a mai asteptat, a venit pe 23 august ( am prins-o de garda chiar).
    Am nascut duminica seara, luni dimineata mi-a gasit o rezerva cu 2 paturi in care am stat singura ba chiar au lasat-o si pe mama luni noapte cu mine iar marti la pranz m-a externat pt ca si eu si copilul eram bine si ea este de parere ca cel mai bine te refaci acasa.
    Eu am fost foarte multumita de ea, este un medic bun, o femeie foarte tare si directa .... partea mai putin frumoasa este ca e cam piperata la tarif :)))...

Membru inregistrat la
    08.10.2009
    Postari in forum
    166
    cat mai costa o nastere normala?dar una prin cezariana?

Floricica Nou Venita maria77's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2007
    Postari in forum
    132
    daca vrei la stat am cunoscut-o la un moment dat pe Ina Moldovan de la municipal..ff ok..directa si ff buna profesional..
    daca vrei la privat din experienta personala o recomand pe mirela popa (medlife)dar sunt multi altii care sunt ok...

Membru inregistrat la
    08.10.2009
    Postari in forum
    166
    ms .dar in pitesti nu stie nimeni?

Floricica Novice mihaadry's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    370
    Dr Filipescu spital Elias,erau multe fete din Pitesti care veneau la cabinetul dansului(pe langa stadionul Dinamo) defapt cred ca orice doctor din Elias este bun.Spitalul este exceptional(nasc multe vedete) exista garsoniere cu plata,dar si saloanele de 2pers sunt ff buna,curate.Am fost tratata ff bine si chiar mi-a placut mult spitalul(prea multe conditii pt un spital de stat).Referitor la bani...nu mi-a cerut nimeni nimica la nastere(a dat sotul cat am avut bugetul alocat nasterii).

Floricica Nou Venita irina_vasile's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.06.2011
    Postari in forum
    1
    Buna,

Sunt o mamica noua pe forum :).
    Si am ca doctor pe Doamna Victorita Nicolicea, de la municipal de care sunt foarte multumita.

Sper sa ma poata ajuta Alin cu informatii cu privire la tariful practicat la nastere. Si eu imi doresc tot cezaraiana, insa inca nu am vb cu doama doctor ce si cum va fi.

Multumesc,

Floricica Nou Venita stixaleda's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2011
    Postari in forum
    4
    Buna, fetelor!

A nascut cineva cu dl dr. Dragos Gradinaru? Stiu ca este la Regina Maria, si am inteles ca si la maternitatea Polizu.

Multumesc!

Floricica Nou Venita magdawag's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2011
    Postari in forum
    4
    Eu am fost foarte multumita de dr Ruxandra Dumitrescu de la Cantacuzino. Cu dansa am nascut si merg in continuare la ea. Si la a doua nastere, tot pe ea o voi alege. E foarte buna!

Floricica Nou Venita cervantes's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.10.2012
    Postari in forum
    6
    Buna Anca,Daca vrei un ginecolog din Bucuresti pe care sa-l gasesti si in Pitesti,eu iti recomand pe cineva care merge o zi pe saptamana la Medas-ul de langa liceul Zinca Golesti si care lucreaza si la Spitalul Cantacuzino din capitala.E o doctorita f buna si te poate scuti de mai multe drumuri la bucuresti....suna la MEDAS si o sa afli mai multe lucruri despre ea !
    te pup

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari