Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nikkyr's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2008
    Postari in forum
    43
    Ce parere aveti despre medicul vostru ginecolog, cum se compoarta cu voi, sunteti multumite de el? Ati auzit (si ce anume) despre dr. Anastasiu Costin? Eu personal sunt multumita de el, dar vreau sa stiu si parerea voastra, poate mai e cineva care e pacienta lui. Am inteles ca pot obtine informatii despre medici ginecologi pe net, dar nu stiu unde sa caut. Poate ma puteti ajuta.

Floricica Nou Venita irinusha's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2009
    Postari in forum
    26
    Vad ca nu a mai postat nimeni aici, sa inteelg ca nu sunt burticutze din Brasov??

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Abia acum am gasit acest topic.
    Eu am nascut cu dr. Anastasiu si sunt foarte multumita de dansul. Este un om deosebit si monitorizeaza foarte atent sarcina si, de asemenea, vine la nasteri.

Floricica Senior enik83's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.02.2010
    Postari in forum
    3.210
    si eu am auzit de bine despre el..

Floricica Senior enik83's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.02.2010
    Postari in forum
    3.210
    eu sunt la dr.Podasca...m-am dus la dansul dupa ce toata lumea mi l-a laudat..si sincer..nu degeaba..ti-l recomand cu caldura
    inainte mergeam la clinica eva la dr.Tudorache Ioana..dar nu am fost multumita de ea deplin..pt ca de cate ori mergeam la dansa ziceai ca ma vede pt prima data..niciodata nu stia ce am facut data trcuta..nu-i normal asa ceva

Floricica Avansata libella14's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.12.2008
    Postari in forum
    2.452
    Enik, dragutza,

am crezut ca ai ramas la dr. Tudorache, insa acum am vazut ca nu. Despre podasca cezar s-a scris numai de bine. Eu ti-am rasp la clinica eva despre tudorache. Asa am inteles din mesajul tau. Deci, incredere multa, capul sus, totul o sa fie minunat! ! ! Sarcina usoara in continuare, bb mic sanatos si la termen! ! ! Pupici mii si o zi de poveste de la noi! ! ! ! !

Floricica Avansata libella14's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.12.2008
    Postari in forum
    2.452
    Draga mea,

cum a confirmat si ruxi, dr. Anastasiu e f ok. Eu nu am fost la el, insa doua prietene bune au urmat sarcina si nacut cu el si au fost foarte multumite. Eu l-am cunoscut personal la o intalnire a dr , impreuna cu sotia si mi s-a parut un om minunat si din discutii un profesionist desavarsit. Ai facut o alegere excelenta, stai fara grija. Sanatate maxima si sper sa fii pe deplin multumita de el! ! !

Floricica Nou Venita nunushica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    da.eu am nascut cu el amandoi copii.la prima nastere a fost de garda.nu era doctorul meu si totusi s-a purtat frumos.tb sa scriu cu litere mari;NU AM DAT NICI UN LEU.SI TOTUSI LA AL DOILEA COPIL M-A RECUNOSCUT DUPA 2 ANI SI CREDETI-MA CA L-AM STRESAT.mi-a fost foarte rau la a doua sarcina si eram vesnic la cabinet.sau la maternitate.daca vroiam sa intreb ceva o trimiteam pe sora mea ca eu nu sutn chiar din bv.cand a fost in concediu chiar m-a lasat in grija unui coleg,sa nu fie probleme.si mai ales,nu e ciubucar,cum am mai spus.de la mine nu a vazut niciun ban in afara costului consultatiei.

Floricica Cu Vechime mihaela gutu's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.11.2009
    Postari in forum
    7.107
    buna seara fetelor!
    imi dati si mie un votulet?
    Pagina lui mymyke

Floricica Nou Venita simonabach's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    2
    eu zic ca doctori iacovache e f bun,feritiva de doctoru NICOLAE din CODLEA jud brasov,e un ***** si un nenorocit ,am lòuat antibiotic an prima luna de sarcina,klacid,nestiind ca sunt ansarcinata si mia recomandat avort,.E un dobitoc,copilu meu e f bine,daca era dupa el copilul meu era mort de mult.E UN ANIMAL FARA SUFLET.habar nare despre cum evolueaza o sarcina

manuelamanu
    Guest
    Buna. Eu il recomand pe dr Ionel... imi monitorizeaza sarcina, momentan, si sper sa imi fie alaturi si la nastere. Sunt foarte multumita de el.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari