Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita diana_0899's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    5

Medici buni ginecologi de la Medlife

Buna mamicilor,

Am o rugaminte, daca cunoaste cineva medici buni de la clinica Medlife. Am pierdut 2 sarcini, imi doresc mult un copil, am abonament la Medlife si as vrea sa gasesc un medic bun de aici. Ma poate ajuta cineva? Adresa de mess este diana_0899, vorbim ori pe forum, ori pe mess. Multumesc mult!

Floricica Nou Venita mmonikamm's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2009
    Postari in forum
    78
    Eu am mers pentru control obisnuit la dr. Luiza Dincaref. Este un medic bun daca mergi la un simplu control sau ecografie, insa pare neprietenoasa cand ii pui foarte multe intrebari.

Floricica Cu Vechime alexandru31's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2009
    Postari in forum
    5.678
    Citat Postat de mmonikamm Vezi mesajul
    Eu am mers pentru control obisnuit la dr. Luiza Dincaref. Este un medic bun daca mergi la un simplu control sau ecografie, insa pare neprietenoasa cand ii pui foarte multe intrebari.
    ce mai medic.. [ scurt si la obiect..taxat si gata treaba!]
    sa fii neprietenos cand pacientul are anumite intrebari..si nedumeriri!!!

Floricica Senior rally's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.07.2009
    Postari in forum
    2.733
    Sa stii ca multe fete au fost multumite de dr. Albu si de dr. Popa Mirela, ei ar fi cam primii in top ca sa zic asa.
    Eu una am fost monitorizata si am nascut cu dr. Epure Alexandru, a fost super O.K., desi e cam dur la prima vedere.
    Mai e si Deliana Predoi...deci ai de unde sa alegi.
    Multa bafta.

Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    5
    Dr. Albu nu este la Medlife din cante stiu. Ma gandeam si eu la dr. Mirela Popa. Sau am citit cateva postari despre dr. Dr. Hassankhani Arash care mi-au dat speranta. Daca stie careva mai multe amanunte m-as bucura sa vorbim. Multumesc mult!

Membru inregistrat la
    27.07.2009
    Postari in forum
    2.733
    Ba da, este, la Medlife Grivita.
    Vezi ca-s mai multi Albi, nu stiu la care te referi, dar stiu ca e acolo si e si bun pe probleme de infertilitate.

Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    5
    Eu nu am probeleme de infertilitate. Cel putin pana acum, sper sa nu ma pricopsesc si cu asta. Am ramas insarcinata de 2 ori si am pierdut sarcinile. Te poti duce la el si dc nu ai probl de infertilitate? Sa ti-l alegi pur si simplu medic?

Membru inregistrat la
    27.07.2009
    Postari in forum
    2.733
    Scuza-ma, m-am exprimat aiurea...
    Eu cred ca poti sa mergi la el pur si simplu, iti faci programare si te duci. Am inteles ca e un medic bun, atent si preocupat de paciente.
    Te pup si sper sa aud numai de bine de la tine.
    Bafta multa.

Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    5
    Multumesc mult! Sper din tot sufletul sa fie bine!

Floricica Nou Venita maria77's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2007
    Postari in forum
    132
    ca medic ginecolog eu am nascut cu Mirela Popa..este super ok..si io am nascut 2 copii cu ea..
    Pentru infertilitate am auzit ca Dragos Albu este ff bun..atat ca medic dar si un om deosebit...si are rezultate pe infertilitate.

Floricica Nou Venita mirely's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2010
    Postari in forum
    1

Foarte Bine dr George Marinescu-ecografie de sarcina

Citat Postat de diana_0899 Vezi mesajul
    Buna mamicilor,

Am o rugaminte, daca cunoaste cineva medici buni de la clinica Medlife. Am pierdut 2 sarcini, imi doresc mult un copil, am abonament la Medlife si as vrea sa gasesc un medic bun de aici. Ma poate ajuta cineva? Adresa de mess este diana_0899, vorbim ori pe forum, ori pe mess. Multumesc mult!
    Dr george marinescu-la medlife eu am mers la dansul pentru ecografii si am fost tare incantata de profesionalismul si purtarea sa.la medlife il gaseam doar sambata pentru ca mai lucra si in alta parte.oricum din experienta avuta cu el ti l recomand .mi s a parut un tip foarte bine pregatit

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari