Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita j_ulli_a's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2006
    Postari in forum
    152
    sunt insarcinata in 20 saptamani si tocmai am af;at ca doctorul meu ginecilog nu este sub nicio forma cu nasterea prin cezariana,din pacate pentru mine ca nu accept sub nicio forma sa nasc normal.Problema este ca nu stiu incotro sa o iau...vroiam sa va inteb daca stiti vre-un medic care preia si gravide cu sarcina mai avansata si inca ceva...daca stiti la ce cabinet lucreaza doctor dana oprescu de la polizu.va multumesc mult

Floricica Nou Venita danutza0682's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2009
    Postari in forum
    3
    buna.eu am nascut prin cezariana pt ca nu puteam natural si te.as sfatui sa nasti normal pt ca dupa opratie tragi mai mult.e tare naspa sigur decizia e a ta dar parerea mea dc poti naste normal fa asa.

Floricica Nou Venita anadorel's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2008
    Postari in forum
    139
    salut!eu am nascut prin cezariana(la cerere) luna trecuta la spitalul judetean ilfov(care este super ca si conditii si personal si tot ce vrei!) cu dr tarig.e super om si dr. si am o operatie micuta si finuta de nici nu se mai vede!e o sugestie..sanatate multa si o nastere supeer usoara!

Floricica Nou Venita chantall2009's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.05.2009
    Postari in forum
    5
    si eu voi naste prin cezariana deoarece imi este frica de nasterea normala si apoi toti imi zic dc ai miopie o nastere pe cale naturala s-ar putea sa cauzeze. voi naste la polizu cu dna dr Oprescu. sper sa fie bine. daca a mai vascut cineva cu acest medic sa imi spuna si mie cum e...? ce scoruri mai sunt in spitale ptr astfel de operatii...?astept un raspuns

Floricica Nou Venita skatyus007's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.08.2009
    Postari in forum
    3
    Buna anadorel,
    ai putea sa-mi spui si mie cam cat a fost cotizatia la doctor si la anestezist.
    Eu o sa nasc cu dr Dragu dar banuiesc ca tarifele sunt cam aceleasi.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari