Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita iulia05's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.03.2009
    Postari in forum
    5
    stie cineva de vre-un medic ginecolog bun la spitalul polizu?

am auzit de dna tataru... stiti cumva cum este? trebuie sa merg cu recomandare? alt medici la polizu cunoasteti?

sau alt spital aproape de zona gara de nord...

Floricica Nou Venita babymouse's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2008
    Postari in forum
    47
    Am citit lucuri bune despre dr Petrache Magdalena si dr. Suciu. Si eu as vrea sa sti umai multe despre medici buni de la Polizu.

Floricica Nou Venita oproiudora's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2009
    Postari in forum
    3
    Buna
    Eu sunt pacienta Dr Lemnete de la Polizu dar consultatiile le face la cabinetul dansului Top Medical de pe Stirbei Voda nr 69.
    Sunt multumita de dansul desi nu am facut deocamdata decat 3 consultati ca sunt in 11 saptamani de sarcina dar am doua colege care din coincidenta au nascut cu dansul si numai vorbe de lauda la adresa dansului.
    A si inca ceva e adeptul nasteriilor pe cale naturala asa ca daca vrei sa nasti prin cezariana nu ai sanse.

Toate cele bune si sanatate

Floricica Nou Venita albinutza_mada's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2011
    Postari in forum
    5
    eu sunt la dr branescu sunt multumita .iar analizele le fac la romar in curtea spitalului acolo are cabinet,daca a mai nascut cineva cu el c parere are

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari