Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta nasturel's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156

Exclamatie Medic ginecolog spitalul Sf Pantelimon

buna ziua,

caut un medic ginecolog bun la spitalul sf. pantalimon.
    imi recomandati pe cineva?

Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Citat Postat de nasturel Vezi mesajul
    buna ziua,

caut un medic ginecolog bun la spitalul sf. pantalimon.
    imi recomandati pe cineva?
    Buna,

Eu stau chiar langa spital si desi am incercat sa gasesc un medic bun...n-am reusit nici pana acum. Am avut o recomandare pt. dr. Padeanu Nicolae...dar la primul si singurul consult am ramas nemultumita...mi s-a parut total lipsit de interes.
    Pe de alta parte, fina mea a nascut cu dr. Carmen Robotin si a fost foarte multumita de ea...am zis ca daca nu rezolv si eu cu medicul, voi apela la ea....

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    hayeti, multumesc pentru raspuns.
    mai astept si alte recomandari.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    hayeti, multumesc pentru raspuns.
    mai astept si alte recomandari.
    Nasturel eu nu prea am auzit pareri bune despre Sf. Pantelimon nici despre cadrele medicale de acolo si nici despre spital care, din cate am inteles (deci nu bag mana in foc ca asa este) nu prea este dotat.

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    gabitzza, multumesc pentru raspuns.
    imi poti recomanda un medic ginecolog bun?
    am citit pe forum ca o parte din medicii de la caritas s-ar fi mutat la spitalul malaxa. este aproape de mine, doar ca eu stiam ca acest spital nu are sectie de ginecologie......

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    gabitzza, multumesc pentru raspuns.
    imi poti recomanda un medic ginecolog bun?
    am citit pe forum ca o parte din medicii de la caritas s-ar fi mutat la spitalul malaxa. este aproape de mine, doar ca eu stiam ca acest spital nu are sectie de ginecologie......
    Intr-adevar o parte din medicii de la Caritas s-au mutat la Malaxa insa nu ii cunosc pe cei care s-au mutat acolo, nu stiu sa iti spun despre ei. Singura despre care am inteles ca este de asemenea acolo si as putea sa iti spun cate-ceva este dr. Gardescu Marie - Jeanne. Cand eram, eu insarcinta era inca rezident si era mana dreapta a medicului care mi-a urmarit sarcina. Este foarte atenta si grijulie, a asistat la nastere pentru ca am facut cezariana. Medicul cu care am nascut eu momentan nu este decat la o clinica particulara.

Un alt medic bun pe care eu il recomand cu incredere este Dr. Ciprian Pop-Began de la Elias.

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    dr. Gardescu Marie - Jeanne si dr. Ciprian Pop-Began, ai idee, au si cabinet particular?
    caut un doctor care nu are propriul sau cabinet si care face consultatiile in spital.

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156
    gabitzza, stii ceva despre d-na doctor popescu maria?

Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410
    Am o vecina care a nascut cu Carmen Robotin 2 copii si e foarte multumita, desi la primul copil i-a scos "atentia" din buzunar, i-a numarat in fata mamicii si i-a zis sa ii mai dea 4 milioane, ca 6 nu sunt suficienti. Verisoara mea a nascut cu Stanculescu Ruxandra, e multumita de ea. Acum nu stiu ce zic, eu am citit despre ea o gramada de referinte aiurea, insa tipa zice ca e foarte multumita.

Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    dr. Gardescu Marie - Jeanne si dr. Ciprian Pop-Began, ai idee, au si cabinet particular?
    caut un doctor care nu are propriul sau cabinet si care face consultatiile in spital.
    Din cate stiu eu nici Dr. Gardescu nici Dr. Pop-Began nu au cabinete particulare. Despre dr Maria Popescu nu stiu sa iti spun nimic.

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    1.156

Exclamatie

la malaxa inca nu exista maternitate, asa ca doctorii de acolo doar iti pot urmarii sarcina si de nascut nasti la alt spital. nu am inteles daca nasti tot cu doctorul care ti-a urmarit sarcina sau cu altul.....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari