Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Anamar1a88's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2014
    Postari in forum
    27

Mamici sau viitoare mamici din Baia Mare

Buna, sunt pe aici mamici sau viitoare mamici din Baia Mare ? Sunt insarcinata ( 4 saptamani) si doresc sa mi recomandati un ginecolog bun si daca cumva ati nascut la Euromedica sau Somesana . Va multumesc

Floricica Nou Venita stefilutz25's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2014
    Postari in forum
    2
    Buna ! Si eu sunt din Baia Mare , viitoare mamica in sapt 24 !Sincera sa fiu nici eu nu stiu unde sa ma duc sa nasc , am fost la Somesana si am vazut sala de nasteri , aparatura noua si performanta, personal dragut !Eu am fost la Dr, Lazar dar azi ma duc la Jersey pe Victoriei la Dr. Florea .La inceput Dr. Lazar a fost dragut dar dupa mai multe vizite am vazut ca ce vb data trecuta el la urm vizita nu mai stia nimic , eu merg si la Cluj la Gynia si acolo la fiecare control Doctorita isi nota tot ,pe cand ma duceam la alt control ea se uita pe fisa si stia tot , analize si tot de bebe!

Azi ma duc la Dr. Florea am inteles ca este un Dr. bun si ma duc sa vad si parerea lui si cat isi da interes fata de mine si bebe !

Floricica Nou Venita cezara_bm's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2014
    Postari in forum
    1
    Citat Postat de stefilutz25 Vezi mesajul
    Buna ! Si eu sunt din Baia Mare , viitoare mamica in sapt 24 !Sincera sa fiu nici eu nu stiu unde sa ma duc sa nasc , am fost la Somesana si am vazut sala de nasteri , aparatura noua si performanta, personal dragut !Eu am fost la Dr, Lazar dar azi ma duc la Jersey pe Victoriei la Dr. Florea .La inceput Dr. Lazar a fost dragut dar dupa mai multe vizite am vazut ca ce vb data trecuta el la urm vizita nu mai stia nimic , eu merg si la Cluj la Gynia si acolo la fiecare control Doctorita isi nota tot ,pe cand ma duceam la alt control ea se uita pe fisa si stia tot , analize si tot de bebe!

Azi ma duc la Dr. Florea am inteles ca este un Dr. bun si ma duc sa vad si parerea lui si cat isi da interes fata de mine si bebe !
    Buna! si noi avem 19 saptamani si m-ai derutat cu atatia medici... Sa inteleg ca dr. Lazar nu este f implicat? De ce trebuie sa mergi la 3 medici?

Floricica Nou Venita Anamar1a88's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2014
    Postari in forum
    27
    Eu am 13 saptamani pana acum am mers la dr Roman la cabinetul privat , el este si la ruromedica dar m am enervat ultima data am cerut piz cu bebe si a zis ca nu mi poate face dar ca o sa mi faca CD... De ce nu m a chemat la euromedica sa mi faca eco ca acolo au aparatura mai performanta? Oricum as vrea sa merg si la somesana la ceva dr ca am intels a au aparatura super si as vrea sa nasc acolo. Daca mai aveti ceva informatii despre ceva dr de la somesana...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari