Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita magda_ada's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2009
    Postari in forum
    4
    Buna,

Sunt in cautarea unui medic ginecolog din Bucuresti care sa imi urmareasca sarcina de-acum incolo, dar nu stiu de unde sa incep. Daca ma puteti ajuta, cu recomandari/cateva referinte, cum a fost medicul, cum a fost nasterea, etc. sub forma:

Nume Doctor:

Maternitate-spital:

Recomandari:

Va multumesc mult!

Floricica Avansata mada2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2008
    Postari in forum
    2.176
    magda eu iti pot spune dr , de care sunt multumita.

dr: Moisa Marcel
    spital: giulesti
    cabinet: gara nord.

eu sunt multumita de felul cum isi trateaza pacientele: vb frumos, raspunde la orice intrebare care ii este pusa, .......tarifele sunt acceptabile.

sper sa ti fii fost de ajutor.

Floricica Nou Venita tucurasu's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.08.2009
    Postari in forum
    5
    Buna,ma numesc Cristina,sunt din Bucuresti si vreau sa-i multumesc dr. Ciprian Pop-Began
    Obstretica-ginecologie, Spitalul Universitar de Urgenta Elias ,cu care am nascut o splendoare de fetita pe 17.02.2009,pentru ca mi-a adus pe lume cel mai frumos cadou.
    Este un doctor cu care m-am simtit in siguranta inca de la prima consultatie si cu siguranta va fi dr cu care voi naste si cel de-al doilea bebe,cand va fi sa fie. Este un dr cu multa rabdare si dispus sa-ti raspunda la cele mai plictisitoare intrebari.
    Asa ca, mamici, vi-l recomand din tot sufletul

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Si eul il recomand pe dr Ciprian Pop-Began care m-a ajutat enorm atunci cand am intrat prima data in travaliu la 34 de saptamani.
    De asemenea il recomand pe dr care mi-a urmarit sarcina si cu care l-am si nascut pe Edi. Dr. Costel Visan de la Caritas,

Floricica Veterana ursulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Ti-am trimis un Pm...cand ai timp, poate imi raspunzi...multumesc frumos![floare galbena]

Floricica Senior creolina's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.04.2008
    Postari in forum
    3.846
    si eu recomand din tot sufletul pe dr cu care am nascut minunea mea: Dr Filipescu, sp. elias ( sau regina maria),super super ok din toate pct de vedere

Floricica Debutanta offe's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2008
    Postari in forum
    1.013
    eu o recomand pe dna dr Costeschi Nicoleta de la spitalul judetean ilfov, este un medic extraordinar si un om cu un caracter deosebit..

Floricica Nou Venita dianamilodin's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2010
    Postari in forum
    3
    Buna!
    desi nu sunt insarcinata, vreau sa-mi recomndati un medic ginecolog bun.
    am fost la doctorul Ciulcu Alexandru, dar nu am fost multumita de el.
    Va multumesc1

Floricica Nou Venita bebedari's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.01.2010
    Postari in forum
    6
    Buna fetelor ,

il recomand cu toata increderea pe dr-ul safta veaceslav , maternitatea filantropia. Mai am in jur de 3 saptamani si nasc cu dumnealui. Pe tot parcusul sarcinii s-a comportat exemplar. Nu am ce sa ii reprosez din punct de vedere profesional. Nu am emotii nici in privinta nasterii pentru ca stiu ca nu va face rabat de la profesionalismul de care a dat dovada pana acum. Va doresc sa alegeti ce este mai bine pentru voi si bebelusii vostrii.

Floricica Nou Venita anca si ayanne's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2010
    Postari in forum
    8
    ptr mamicile din constanta cu toate ce noi suntem din tulcea il recomand cu incredere pe dr balasa eduard a fost la spitalul din medgidia si acum este la euromaterna in ct. tot respectul ptr el si ptr echipa de la clinica.

Floricica Nou Venita dianamilodin's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2010
    Postari in forum
    3
    buna!
    am o intrebare: stie cineva daca doctorul Suciu Nicolae este bun?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari