Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita rebelicsa's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.08.2007
    Postari in forum
    201
    Cine intentioneaza sa nasca acolo si detine informatii sau cine a nascut deja... va rugam, postati sa ne facem si noi o parere sau mai multe... recomandati (sau nu) medicii de acolo, costuri, conditii, disponibilitate, orice altceva....

Membru inregistrat la
    16.08.2007
    Postari in forum
    201
    anamarianicola, te asteptam cu drag (si cu interes)

Floricica Cu Vechime monica76's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Eu nasc saptamana viitoare, cred. Maine aflu mai multe. Cele mai multe informatii le poate da Anamaria care a fost deja acolo. Pachetul de nastere pleaca de la 27.200 ron indiferent de nastere (naturala sau cezariana, este acelasi tarif la care se adauga cazare + alte servicii.

Membru inregistrat la
    16.08.2007
    Postari in forum
    201
    pleaca de la 27.200... sunt curioasa la cat ajunge! e firesc sa se plateasca un plus de confort, dar trebuie sa ni-l si permitem.

nastere usoara si multa sanatate! te asteptam cu noi informatii!!!!

anamaria... nu ne vezi???

cristina elena
    Guest
    27200 ron???????
    mi se pare enorm
    nu 2720 ron fetelor?

Membru inregistrat la
    16.08.2007
    Postari in forum
    201
    se vede ca gandim inca in lei vechi .. e vb despre 2720 lei noi, actuali, grei sau cum or mai fi ei, deci 27.200.000 lei vechi... ca suma de start. (????!???)

Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Anamaria a platit 3200 ron pentru tot, operatie, 4 zile cazare + masa, gauri in urechi, prelevare de celule.

Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Pai nu stiu unde nasteti voi ca eu trebuia sa nasc la Municipal si m-am informat :cezariana - medic 1500, anestezist 500, pediatru 300 si se mai adauga pana la 2700 alte cheltuieli. Asa a dat si prietena mea acum o luna si multe altele. Acolo oricum sunt niste preturi cam exagerate, in comparatie cu alte spitale.

Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Apropo, ca am mai vorbit si despre alte cezariene la Filantropia. Cam tot pe acolo.

Membru inregistrat la
    16.08.2007
    Postari in forum
    201
    pey decat sa dam in jur de 20 la un spital ordinar cu personal plin de sila si conditii jalnice... eu as baga mana mai adanc in buzunar (insa euroclinic deja nu mai era pe masura buzunarului meu) pentru niste conditii umane, civilizate si confort.

stiti cumva daca accepta si sa mergi sa nasti la ei cu medicul tau?? ce medici de la ei ati recomanda? ce tarife practica la consultatii?

Membru inregistrat la
    13.06.2007
    Postari in forum
    5.513
    Nu te accepta cu medicul tau datorita faptului ca nu mai au locuri. Am intrebat si au programari pentru urmatoarele 3 luni. Problema e ca n-au decat 10 locuri la maternitate si 2 le tin pentru urgente (asa e normal). Pai am platit 65 ron/ consultatie, mai putin decat unde mergeam eu. Dar acum ultimile intra in pachet si nu mai platesti. Medicii de la ei 95 % sunt care au lucrat in Filantropia. Ii gasesti pe unii pe site www.medlife.ro

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari