Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita balanmihaela's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    66
    cine a nascut cu d-na Zoican?eu am DPN pe 21 mai , nastere prin cezariana.mamicilor care ati trecut prin asa cebva, va astept aici cu sfaturi.m-ar interesa si cat costa o cezariana la aceasta dna doctor, care ati nascut mai recent. va pup si va astept

Floricica Nou Venita balanmihaela's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    66
    chiar nu e nici o mamica cu care sa vb despre aceasta doctorita?haideti burticilor, curaj

Floricica Veterana anca2002's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2008
    Postari in forum
    24.585
    balanmiha eu sunt aspiranta dar am o prietena care a nascut la ea si nu prea are vorbe bune
    adica a dus-o cu zaharelul ca-i face cezariana si cand sa nasca a pus-o sa nasca normal si pe deasupra fetita s-a nascut si cu fundul
    a rupt-o
    nu stiu ce sa-ti zic
    eu finei mele i-am zis sa fuga cat poate de ea
    eu am fost o singura data la ea
    mai intereseaza-te si la alte pesoane, eu stiu ca ea nu tai, atata stiu

Floricica Nou Venita zuza_buburuza's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.11.2009
    Postari in forum
    2
    buna Miha! Sunt o burtica din Bacau, in curand voi naste cu d-na dr. Zoican. Doctorul oftalmolog mi-a recomandat cezariana deoarece am niste probleme la un ochisor. Astazi sunt asteptata de d-na doctor in spital sa ma mai vada. Si eu ma interesez de pretul unei cezariene

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari