Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita anisoara82's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.04.2009
    Postari in forum
    7
    Buna ziua,

Ma numesc Anisoara si sunt noua pe acest forum.

Sunt o viitoare mamica am 11 saptamani de sarcina si as vrea sa va intreb ceva.

Am ales ca doctor pe domnul Razvan Mateescu de la spitalul Elias si as dori sa aflu cateva pareri despre el daca aveti idee....

Prima consultatie la el a fost ciudata...destul de dur..fara prea multe detalii insa am inteles ca e un doctor f bun. Insa v-as ramane recunoscatoare daca mi ati putea da orice parere despre el.

Va multumesc...sanatate multa tuturor.

Floricica Nou Venita nicoleta gartan's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.04.2009
    Postari in forum
    56
    Buna anisoara.Din pacate nu am informatii despre acest medic pentru ca nu sunt din bucuresti.Iti urez sarcina usoara si bebele sA fie sa sanatos ca asta conteaza cel mai mult.Si cu medici asa sunt aproape toti sunt mereu grabiti nici nu stau sa-ti explice cum ar fi normal la o viitoare mamica.imi pare rau ca nu am putut sa-ti fiu de ajutor.Daca pot sa-ti fiu de ajutor poti sa ma contactezi.Multa sanatate.[bebelus]

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    vedeti ca mai e o sectiune: SARCINA O CALATORIE DE 9 LUNI....poate acolo veti gasi alte viitoare mamici ce va pot raspunde

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    scuze nu eram atenta!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari