Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita herlot's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    2

Dr. Pechi Laurentiu

Il recomand din toata inima.Este un doctor extraordinar pe care te poti baza.Il gasiti la CMU Opera si la spitalul Polizu.

Floricica Cu Vechime dizzy's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    9.237
    Subscriu la opinia ta si ma bucur de fiecare data cand vad astfel de pareri ca am gasit un asa dr, nu credeam ca exista.

Floricica Nou Venita gabrielaromt's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2010
    Postari in forum
    4
    Buna,

de curand (mai exact de astazi :)) m-am hotarat sa devin pacienta dl doctor. Mi-a placut cum am fost tratata si pare o persoana foarte calda. Sunt insarcinata in 16 saptamani si pana acum am fost la un alt dr, de renume, cu care nu pot sa spun ca am ceva anume, dar nu mi-a placut ca parca incerca prin orice mijloace sa te "scurga" de bani. daca sunteti pacientele dlui dr Pechi si ati nascut cu el, am marea rugaminte sa imi spuneti cat mai multe impresii si pareri.

multumesc anticipat.

Floricica Nou Venita georgi_ana21's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2010
    Postari in forum
    1
    buna, vreau sa ma mamicilor care scriu cuvinte atat de frumoase despre dl dr Pechi, este un medic deosebit avand in vedere ca l-am vazut o singura data dar mi-a lasat o impresie ff buna. maine fac noua luni in cap de sarcina, eu deja am intrat pe ultima suta de metrii, mai am putin si o sa-mi vad puiutul.pana in luna a 7- a am fost la dna dr emel nuraltay de la euroclinic, de la inceput nu m-am simtit prea bine la ea, dar avand asigurare de la serv la euroclinic si multe analize gratis am continuat sa merg la ea.la ultimul control cand la dr nuraltay, parca a pus capac la toate, te controleaza destul de superficial si ceea ce este si mai important este ca nu te intreaba daca ai probleme, neclaritati avand in vedere ca sunt la prima sarcina si emotiile sunt mari si nu stii la ce sa te astepti, asa ca m-am hotarat sa-mi schimb medicul .o colega mi l-a recomandat pe dr pechi, care s-a uitat peste analize(am avut o sarcina ff usoara, fara probleme) si m-a luat in evidenta dumnealui, am inteles ca multi medici evita sa preia sarcini atat de avansate.mi-a mai dat sa fac niste analize si sapt asta ma duc din nou la control, poate o sa stabilim si data cezarianei. o sa va tin la curent cum o sa ma intorc de la spital.va pup mamici.

Floricica Nou Venita raluka_pl's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.12.2009
    Postari in forum
    4
    Buna,

Te rog din suflet daca poti sa imi dai un nr de telefon al domnului Pechi, poti sa mi-l trimiti pe adresa de mail "raluka_pl@yahoo..com". Sunt insarcinata si vreau neaparat sa ajung la dansul.
    Multumesc anticipat.
    Citat Postat de georgi_ana21 Vezi mesajul
    buna, vreau sa ma mamicilor care scriu cuvinte atat de frumoase despre dl dr Pechi, este un medic deosebit avand in vedere ca l-am vazut o singura data dar mi-a lasat o impresie ff buna. maine fac noua luni in cap de sarcina, eu deja am intrat pe ultima suta de metrii, mai am putin si o sa-mi vad puiutul.pana in luna a 7- a am fost la dna dr emel nuraltay de la euroclinic, de la inceput nu m-am simtit prea bine la ea, dar avand asigurare de la serv la euroclinic si multe analize gratis am continuat sa merg la ea.la ultimul control cand la dr nuraltay, parca a pus capac la toate, te controleaza destul de superficial si ceea ce este si mai important este ca nu te intreaba daca ai probleme, neclaritati avand in vedere ca sunt la prima sarcina si emotiile sunt mari si nu stii la ce sa te astepti, asa ca m-am hotarat sa-mi schimb medicul .o colega mi l-a recomandat pe dr pechi, care s-a uitat peste analize(am avut o sarcina ff usoara, fara probleme) si m-a luat in evidenta dumnealui, am inteles ca multi medici evita sa preia sarcini atat de avansate.mi-a mai dat sa fac niste analize si sapt asta ma duc din nou la control, poate o sa stabilim si data cezarianei. o sa va tin la curent cum o sa ma intorc de la spital.va pup mamici.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari