Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mamik_de_printesa's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2011
    Postari in forum
    68

DR. Mihaela Bernevig

Recomand cu mare drag pe dna dr Mihaela Bernevig de la spitalul judetean Ilfov sau Constantin si Elena.
    Este o dna dr foarte draguta careia ii place ce face si o face cu o mare dragoste. Am nascut cu dansa acum aproape doi ani si pe urmatorul copil cu siguranta tot cu dansa aleg sa nasc. Este o adevarata profesionista si in cadrul spitalului au o echipa adevarata si la fel de profesionista. Dna dr cand am nascut nu s-a dezlipit de lnaga mine si mi-a vorbit intotdeauna cu mare calm. In momentul efectiv al nasterii m-a avertizat ca v-a ridica un pic tonul ca sa o pot auzi si sa putem coopera perfect.
    Se comporta absolut la fel si cu cei care nu prea au posibilitati si nu am vazut sa faca vreodata diferente. Asta am apreciat foarte mult la dansa si are foarte multe recomandari si drept dovada si paciente. Dar nicio data nu a refuzat pe careva.
    Recomand cu tot sufletul!!!

p.s. Cine vrea nr dansei de telefon sa-mi spuna.

Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410
    Si eu am nascut in acelasi spital, cu un alt medic, insa despre dr.Bernevig am auzit numai lucruri bune.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari