Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita sariana's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2009
    Postari in forum
    5
    buna fetelor m-ar interesa sa stiu cate ceva despre Dr. Davis Gigel din Buzau. cate dintre voi ati fost sau va duceti in continuare la el. ce impresie v-a lasat? cu greu m-am decis la ce medic sa merg si m-ar interesa parerile voastre. va multumesc si astept nerabdatoare raspunsuri.

Emanuela
    Guest
    buna sariana!Eu sunt noua pe aici si sunt din buzau.Sunt pacienta dr david gigel de cea de-a patra luna de sarcina.Acum bebe are aprox 35 de sapt si suntem f bine.Pot sa iti spun ca e un medic foarte bun si foarte atent.Eu acum vreo luna am avut ceva probl, pericol de deschidere a colului, placenta praevia, pericol de nastere prematura.M-am dus la control, dr david a hot sa ma interneze si f b a facut.M-am simtit mult mai bn dupa aceea si nu mai am probl nici acum, in afara de placenta praevia care ma obliga sa fac cez.Este un dr super, tanar si implicat.Sper sa ma vb despre asta.Te pup

Floricica Nou Venita cheeky's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.07.2010
    Postari in forum
    4
    Buna.fetelor imi puteti spune si mie unde pot merge la domnul doctor.unde il pot gasi? unde mergeti voi la el...multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari