Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita danai's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.12.2009
    Postari in forum
    1
    Buna,
    Sunt nou venita pe acest forum si ma intrebam daca ma poate ajuta cineva sa-mi recomande un doctor bun ginecolog. Imi doresc un bebe, muncesc cu sotul meu la asta si inca nu am gasit pe cineva in care sa am incredere in ceea ce priveste sarcina. Am fost la multi doctori si nici unul nu a avut rabdare cu mine. Vreau pe cineva care are rabdare sa raspunda la intrebari si sa inspire incredere. Am auzit tot felul de lucruri urate despre diversi doctori care te trateaza ca pe ultimul om si ma gandesc, pana la urma, ca e vorba despre o viata care va veni. In fine....
    Deci, daca poate cineva sa-mi recomande pe cineva astept cu nerabdare!
    Ps: E vorba de doctori din Bucuresti.

Floricica Cu Vechime dadiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    danai, spor la treaba

ti-l recomand pe dr rotaru octavian de la elias, eu cu el am nascut al 2-lea copil si este un medic extraordinar care cu siguranta te va ajuta daca este nevoie, iar in timpul sarcinii nu vei pleca nelamurita de la el si te va ajuta tot timpul, iti va raspunde la toate intrebarile, la telefon iti va raspunde si cu siguranta va veni la spital cand vei naste, ceea ce mie mi se pare normal, dar nu toti dr gandesc asa. este si un ecografist exceptional, cu el am facut 3d-ul de la 22 sapt si am vazut si caseta cumnatei mele care a facut 4d cu alt medic si nu se compara. masoara fiecare oscior, toate organele in parte. dar voi ati facut ceva analize, sunt probleme? incercati de mult timp?

Floricica Nou Venita drutza1799's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2010
    Postari in forum
    291
    Eu am nascut tot la Elias,dar cu d0na dr Floare Ana-Maria.
    Sunt ffffffff multumita de ea si o recomand cu incredere.
    Mi-a raspuns mereu la telefon,fie ca era weekend sau ca era seara in jur de 10 seara.
    Ba chiar mi-a dat si nr ei de fix in cazul in care nu o gasesc vreodata pe mobil.
    Este tanara si are f multa rabdare sa explice si acorda atentia cuvenita fiecarei paciente.
    De asemenea,m-a urmarit pe toata perioada sarcinii si am discutat foarte mult cu ea cand ma duceam lunar la ecografie.
    Am facut toate analizele necesare si totul a fost foarte bine.

Floricica Nou Venita loreana's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.10.2009
    Postari in forum
    2
    Va rog mult daca ma poate ajuta cineva. sunt insarcinata in 6 saptamani si am mers la doamna doctor Grama Marilena de la Cantacuzino. Imi poate spune cineva ce parere are despre dansa, cum este ca medic , cum se poarta cu pacientele si daca te asista la nastere.

Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    Dr Simionescu Anca este pentru mine o icoana.Dupa 3 ani de incercari si esecuri dezastruase , dupa perindari obositoare pe la cabinete particulare si doctori care mai de care mai (ne)priceputi, am intalnit-o pe d-na dr Simionescu.Mi-a dat incredere, mi-a cultivat rabdarea si mi-a oferit miracolul.O gasiti la spitalul Filantropia sau la clinica particulara Gynecho AS Med.
    Succes!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari