Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice georgika_a92's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2011
    Postari in forum
    377
    Buna ziua viitoare mamici din Constanta .Desi este cam vechi acest subiect ,eu va pot spune ca in luna iulie am nascut un baietel la SPITALUL ISIS cu dr Martinescu si l-a 24 de ore dupa nastere au aparut niste complicatii la bebe si a trebuit sa mai stea la incubator .Retineti am nascut vineri si aceste probleme au aparut sambata dimineata ,pana la ora 12 bebelusul mea avea toate analizele si investigatiile facute atat la Isis cat si la spatalul judetean si era deja bagat pe tratament deci nu am mai putut pleca dupa 3 zile cum era normal si am stat 7 zile .ATAT dr ginecolog cat si dr neonatalog si asistentele ma tineau la curent cu evolutia copilului ,plus ca eu urcam la el sa il alaptez de fiecare data cand ise facea foame . Eu una am zis si al doilea copil tot acolo si tot cu aceleasi dr as naste .PLUS ca ai posibilitatea dea plati si in rate .Eu sunt dintr-o localitate aproape de CT si daca as fi nascut aici in oras si apareau aceste probleme dupa nastere sigur ma trimiteau la spitalul judetean .MARI sarcina usoara sa ai si un bebe sanatos.

Floricica Avansata Mari.P418's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2013
    Postari in forum
    1.822
    georgika felicitari pentru bebelulusul vostru, sa fie sanatos :), o data ce te ai simtit bine cu un doctor si acel doctor si-a dat interesul atunci e clar ca te vei intoarce la acelasi

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari