Ultimele discutii din forum
    bri
    bri este offline.
    Floricica Nou Venita bri's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2009
    Postari in forum
    3
    AM NASCUT CU DR.PETEANU VALENTIN.ESTE UN SUPER DOCTOR,VA SFATUIESC SA MERGETI CU INIMA DESCHISA LA CABINETUL LUI

bri
    bri este offline.
    Membru inregistrat la
    15.06.2009
    Postari in forum
    3
    FETITA MEA ARE ACUM 3 ANI SI APROAPE3LUNI,ALUAT NOTA 10 LA NASTERE,DR.PETEANU MI-A FACUT CEZARIANA CU TOATE CA NU ERAM PROGRAMATA,DAR NAZDRAVANA MEA ERA FOARTE MARE PENTRU BAZINUL MEU;3,700KG.A FOST FOARTE GRIJULIU CU MINE DUPA NASTERE,VENEA DE 2 ORI PE ZI IN REZERVA IN CARE AM STAT,CE MAI UN DOCTOR SUPER

bri
    bri este offline.
    Membru inregistrat la
    15.06.2009
    Postari in forum
    3
    AM O PRIETENA CARE ARE RH-,STITI DACA VACCINUL PTR.RH- SE GASESTE IN VREO FARMACIE DIN CONSTANTA?DACA,DA,UNDE?

Floricica Nou Venita adastero's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2009
    Postari in forum
    239
    Si eu recomand pe PETEANU V.
    Pe langa faptul ca operatia de cezariana in sine a s fost super si fara urmari de nici un fel in privinta sanatatii mele, a reusit ca printr-o mica taietura sa il scoata pe robert al meu de 4,6 kg.

Floricica Nou Venita madrina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2010
    Postari in forum
    7
    eu nu as fi chiar incantata de dot.Peteanu...eu m-am dus la el la cabinet doar pentru o simpla vizita ginecologica si tampoane vaginale.Cand m-am dus sa-mi iau rezultatele am fost foarte surprinsa sa vad ca tampoanele mele erau negative(eu ma asteptam sa am ceva pt ca nu ma simteam bine).Am platit,si pe urma m-am dus la planningul familial de la policlinica de langa gara si mi-am facut tampoanele vaginale.La rezultate bineinteles ca mi-a iesit candida + trichomonas.Am facut terapia si acum ma simt foarte bine,nu mai am probleme.Am jurat ca in cabinet la dot.Peteanu nu mai calc. Eu consider ca medici buni ginecologi sunt dot. Cristurean si dot. Zaher de la ISIS MEDICAL CENTER (maternitate particulara in Constanta). Adevarul este ca preturile sunt foarte ridicate ,dar poate ca merita.Eu nu ma duc la ei pt. simplul motiv ca nu sunt in tara,altfel m-as duce. Pupici!!!!!!!!!!!!!!!!

Floricica Nou Venita adastero's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2009
    Postari in forum
    239
    Citat Postat de madrina Vezi mesajul
    eu nu as fi chiar incantata de dot.Peteanu...eu m-am dus la el la cabinet doar pentru o simpla vizita ginecologica si tampoane vaginale.Cand m-am dus sa-mi iau rezultatele am fost foarte surprinsa sa vad ca tampoanele mele erau negative(eu ma asteptam sa am ceva pt ca nu ma simteam bine).Am platit,si pe urma m-am dus la planningul familial de la policlinica de langa gara si mi-am facut tampoanele vaginale.La rezultate bineinteles ca mi-a iesit candida + trichomonas.Am facut terapia si acum ma simt foarte bine,nu mai am probleme.Am jurat ca in cabinet la dot.Peteanu nu mai calc. Eu consider ca medici buni ginecologi sunt dot. Cristurean si dot. Zaher de la ISIS MEDICAL CENTER (maternitate particulara in Constanta). Adevarul este ca preturile sunt foarte ridicate ,dar poate ca merita.Eu nu ma duc la ei pt. simplul motiv ca nu sunt in tara,altfel m-as duce. Pupici!!!!!!!!!!!!!!!!
    Asa e, daca ai avut o astfel de problema, nu ai motive sa te mai duci....
    Eu inca sunt multumita, de 13 ani merg la el, mereu mi-am rezolvat problemele si am nascut si de doua ori.... asta e... se mai intampla sa dea si gres...

Floricica Senior Cosmina Marina's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.08.2010
    Postari in forum
    4.337

Postare

De Dr. Pastila...stiti ceva? Ma intereseaza pt o nastere in toamna....

Floricica Nou Venita doina_84's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2010
    Postari in forum
    62
    Eu o recomand din toata inima pe doamna doctor Lutescu Ioana, este o adevarata profesionista, orice intrebare ai iti raspunde promt, plus ca se implica si pune suflet in tot ceea ce face.

Membru inregistrat la
    18.08.2010
    Postari in forum
    4.337
    Dar asista la nasteri sin in spital....adik...da sunt de acord cu clinicile private...dintr-un anumit punct de vedere...dar din altul nu...cum ar fi k nu se ocupa cum trebuie de bebe...si k in 2-3 zile iti da drumu acasa...akm dk se intampla ceva cu bebe...si e duci la spital cu el...nici atat nu se uita la tine k te intreaba unde ai nascut...asa k ... nu stiu ce sa fac...

Membru inregistrat la
    18.08.2010
    Postari in forum
    4.337
    Citat Postat de doina_84 Vezi mesajul
    Eu o recomand din toata inima pe doamna doctor Lutescu Ioana, este o adevarata profesionista, orice intrebare ai iti raspunde promt, plus ca se implica si pune suflet in tot ceea ce face.
    Dar asista la nasteri sin in spital....adik...da sunt de acord cu clinicile private...dintr-un anumit punct de vedere...dar din altul nu...cum ar fi k nu se ocupa cum trebuie de bebe...si k in 2-3 zile iti da drumu acasa...akm dk se intampla ceva cu bebe...si e duci la spital cu el...nici atat nu se uita la tine k te intreaba unde ai nascut...asa k ... nu stiu ce sa fac...

Floricica Nou Venita doina_84's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2010
    Postari in forum
    62
    Nu asista la nasteri decat la Euromaterna (din cate stiu eu).Intr-adevar la partea de obstetrica-ginecologie totul este perfect de la medicii de garda la asistente, dar la partea legata de copil, atat neonatologul, cat si asistentele nu-si dau suficient interesul sau poate am avut eu ghinion.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari