Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387

D-na doctor Patrascu

Stiti cumva ceva de doamna doctor patrascu? Sunt inscrisa la dumneaei si as vrea sa stiu cum se comporta cu pacientele, are rabdare, e atenta, iti explica, 'umbla' incet sau te repede si se poarta urat? Ca am auzit diverse pareri si nu stiu ce sa cred. Ma intereseaza sa imi mearga sarcina bine, nu sa stau cu stres si cu suparari.

Floricica Nou Venita grasut's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2009
    Postari in forum
    146
    Citat Postat de dalicris Vezi mesajul
    Stiti cumva ceva de doamna doctor patrascu? Sunt inscrisa la dumneaei si as vrea sa stiu cum se comporta cu pacientele, are rabdare, e atenta, iti explica, 'umbla' incet sau te repede si se poarta urat? Ca am auzit diverse pareri si nu stiu ce sa cred. Ma intereseaza sa imi mearga sarcina bine, nu sa stau cu stres si cu suparari.

eu merg la Patrascu. depinde ce anume astepti de la un medic. ea nu este prea vorbareata. iti raspunde doar daca o intrebi. eu am ales-o pt siguranta la nastere. informatii pe parcursul sarcinii pot cere de la medicul de familie, ma mai pot informa pe net....dar am vrut sa fiu sigura ca nasterea va fi ok.
    unde ai facut ecografie? ma intereseaza cateva preturi

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Prima oara la Medicover, la Ruxandra si inca ceva, insa acum m-am programat la doctorita COSTIN IOANA, specializata echografie, colposcopie, OBG medic primar si planning. Are echo inclusiv 4D, special pt morfofetale si are si niste preturi excelente. De criza, crede-ma!!!!!!!!!!!!!!!!! Cele mai mici din oras. Dar pentru nastere si restul am ramas tot la D-ra Patrascu. Pupici pe burtici!!

Floricica Nou Venita jojo24's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.07.2011
    Postari in forum
    19
    eu sunt pro medicover mai ales pe partea de pediatrie. il duc pe Darius la controale aici la md. victoriei.. au toate specialitatile despre care vorbeati voi: Medicover : Specialitati

Floricica Novice laura_adi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    341
    buna.eu sunt din focsani.dar acum pe alte meleaguri.acum 10 ani,mam dus prima data la patrascu,sincer nu mia convenit sau nu mia placut.am pierdut atunci prima sarcina,si nu prea ma ajutat deloc.de ce nu incerci placinta?sanatate si sarcina usoara!
    P.S.mie doooooooor de focsani, e frumos?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari