Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cris73's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.05.2012
    Postari in forum
    2

Consultatie dr Ion Ionut

sunt insarcinata in 12 saptamani si mi s-a deschis orificiul extern al colului ; am nevoie de cerclaj; am fost indrumata sa merg la d-l dr ion ionut dar nu stiu cum sa dau maine de dansul;ma duc la camera de garda? la ce ora? vin si de la Pitesti si nu as vrea sa fac drumul degeaba;multumesc anticipat pt ajutor.

Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556
    Citat Postat de cris73 Vezi mesajul
    sunt insarcinata in 12 saptamani si mi s-a deschis orificiul extern al colului ; am nevoie de cerclaj; am fost indrumata sa merg la d-l dr ion ionut dar nu stiu cum sa dau maine de dansul;ma duc la camera de garda? la ce ora? vin si de la Pitesti si nu as vrea sa fac drumul degeaba;multumesc anticipat pt ajutor.
    Cris, in Servicii Utile l-am gasit pe doctorul Ion Ionut. Sunt si multe numere de telefon de la spital, poti suna sa afli ce program are si unde si cand il gasesti:Dr. Ion Ionut Adrian - Doctori - Utile | Copilul.ro

Sanatate multa si sarcina usoara!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari