Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita elenavioletacocos's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.03.2009
    Postari in forum
    10
    am tot cautat si nu stiu unde sa ma duc ...am fost in targoviste la ginecologul surorii mele ,dar am hotarat sa il schimb ,caci sora mea gravida nu este multumita de el (dupa ce el a reusit sa isi lase sotia insarcinata ,caci avea probleme in a face un bebel ,se pare ca nu isi mai da interesul ....).Acum caut in disperare un ginecolog bun care sa faca echipa buna cu endocrinul meu ! Multumesc din suflet ,va rog ajutati-ma !

Floricica Nou Venita elenavioletacocos's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.03.2009
    Postari in forum
    10
    nici nu stiu de ce mai exista asemenea forumuri ...oricum nu raspunde nimeni ...

Floricica Nou Venita myedy's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.10.2009
    Postari in forum
    3
    eu in TArgoviste o cunosc pe Dr.Lambarache,a nascut soara mea cu ea si a avut 2 sarcini cezariana ,la ultima nastere care avut acum 6luni chiar am asistat si eu.Iti urez nastere usoara.

Floricica Nou Venita annas's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2009
    Postari in forum
    1
    Buna ,
    Nu stiu daca ai gasit inca un doctor , insa eu vreau sa o recomand pe dna dr.Iancu Georgeta.
    Eu sunt insarcinata in 3 luni si ma duc la ea, este foarte buna.
    Si eu m-am dus la ea tot pentru ca mi-a recomandat-o o prietena de-a mea care a nascut cu ea si intr-adevar este foarte draguta, cu multa rabdare si iti spune tot ce trebuie sa sti.
    Nr. de la cabinetul ei este 0244/594012, insa vezi ca este foarte aglomerata, te programeaza cam la 2 saptamani dupa ce suni.

Floricica Senior robynely's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    4.526
    stiu si eu de dr,iancu ca e f bun medic.cat am fost insarcinata am fost monitorizata de dr.boeru.

Floricica Cu Vechime ghindocel2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2010
    Postari in forum
    9.853
    buna ,
    iti recomand pe Dna Dr.Nica Denisa. pe mine m-a ajutat f mult , acum sunt insarcinata in 33 de sapt datorita ei, este f blanda si vb f clar.
    o poti gasi la AL MEDICA BERLIN sau Medsana.

pupici

Floricica Novice ioana_dinu2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2010
    Postari in forum
    433
    eu iti recomand pe dr fusu, este din ploiesti si sa stii ca iti explica exact tot ce se intampla si iti explica pe intelesul tau.
    iti face si eco ca are aparat 2D acolo, la fiecare consultatie i-am auzit bataile inimii, iar dansa ca dr este f grijulie cu pacientii ei, nu degeaba are atatea cliente

Floricica Novice ioana_dinu2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2010
    Postari in forum
    433
    sper sa-ti fii fost de ajutor si sa-ti placa unde mergi!
    sarcina si nastere usoara!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari