Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita TYNAA's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2015
    Postari in forum
    8

Nefericire Ajutor imi doresc sa schimb doctorul ginecolog

Buna sunt o vitoare mami am 30 de saptamani insa sunt foarte dezamagita si speriata....Actualu meu doctor denota un dezinteres total si este revoltata ca noi femeile nu am ramas inapoiate in ceea ce priveste nasterea si sarcina.Si Ma obliga practic sa nas natural desi i-am explicat motivele pt care refuz sa nasc natural desi nu mai este mult de la ultima consultatie a decis sa ma mai vada abea peste 4 saptamanii mentionez ca nu prea l-am deraja decat cu programari la telefon mi-a facut persona in 15 saptamani o singura ecografie in rest ma trimis la diverse anallize + 3D pt care a denotat un dezinteres total.Vreau sa il schimb cat mai repede va rog din suflet sa ma ajutati sa fac o alegere buna macar in al 12-lea ceas

Floricica Avansata ioana_r2005's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2013
    Postari in forum
    1.605
    tyna salutare! de unde esti?dc nu poti naste natural?mergi la acest medic la cab lui particular sau la stat?eu am 33 de sapt si cateva zile si inca tot nu ma cheama doctorita des...am fost la 30 si mai merg la 34 apoi astept sa vad ce imi zice.sper sa ne dai mai multe detalii sa vedem cum te putem ajuta

Membru inregistrat la
    02.05.2015
    Postari in forum
    8
    Ar fi mai multe cauze de la faptul ca este o sarcina care a fost la un pas de a o pierde de 2 pana acum, sunt foarte mica in bazin istoricul femeilor din neamult meu este nu foarte incurajator...3 zile de travaliu, 18 ore de travaliu si 16 ore de travaliu ...cu tot cu epidurala si nu una plus ca desi nu sa mai dezvoltat mult prezinta si o mica anomalie depistata la cele 2 eco 3 si 4 d. Sunt din BUCURESTI.Am fost atat la clinica cat si la spital
    Modificata de TYNAA; 02.05.2015 la 16:05:51.

Floricica Avansata ioana_r2005's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2013
    Postari in forum
    1.605
    tyna cel mai probabil din cauza bazinului mic poate sati faca eczariana dar in ceea ce priveste istoricul credema ca nimeni nui interesat pt ca difera oricum.....bunica poate a stat 20 de ore in travaliu, mama a stat 6 ore eu pot merge si in juma de ora sa nasc.depinde de organism.daca zici ca ai avut si 2 incidente cu iminenta de avort acuma sia colo depinde care a fost cauza: tensiune?a fost depistata ca sarcina cu risc? daca fatul prezinta si ceva anomalii depistate de medic la timp si eu zic ca trebuie cezariana si vazut ce se poate face sa fie copilul bine si tu binenteles.eu la bucuresti nu cunosc doctori sunt din cluj dar sunt sigura ca daca intrii pe Discutii libere..... sai Imi doresc sa raman insarcinata.... fetele de acolo te pot ajuta in legatura cu povestea ta!iti doresc multa sanatate si puetere, nastere usoara!

Membru inregistrat la
    02.05.2015
    Postari in forum
    8
    nici pana in clipa de fata nu a stiu sa imi raspunda dc?sau cauzele...cat de problema lui bebica nu o considera atat de woow ...rsp lui sec a fost cezariana fac daca te vad cu sangele siroind pe picioare sau fatu risca sa moara...cat de istoric nu e de pe vremea bunici te asigur..si conteaza intrucat suntem cam identice corp..bazin..ect...nu degeaba nu am luat eu personal nici macar 1kg de la sarcina
    Modificata de TYNAA; 02.05.2015 la 16:50:11.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari