Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita samaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.02.2012
    Postari in forum
    1

Zambitor viitoare mamici din craiova

buna burticilor as vrea sa gasesc si eu viitoare mamici din craiova pentru a vorbi despre medici, nastere analize in zona noastra.:) va astept

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    https://www.copilul.ro/forum/fertili...4-a-43425.html
    Aici ne gasesti....suntem oltente aproape toate...dar mai avem si mamici din tara care ne sunt alaturi!
    Te asteptam sa ne cunoastem!

ysa
    ysa este offline.
    Floricica Novice ysa's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.10.2007
    Postari in forum
    439
    buna si eu sunt din craiova....chiar cautam burtici din craiova...sa ne mai consultam...am 12 saptamani...si sunt la doctora berceanu...voi la ce doctori sunteti?

ysa
    ysa este offline.
    Floricica Novice ysa's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.10.2007
    Postari in forum
    439
    pe 6 martie sunt programata la dublu test....de abia astept sa vad pe bb la eco...eu intru aproape in fiecare zi...sper sa vb mai des...

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Buna fetele,precum va spus si savuanamaria,avem deja deschis la aspirante,ASPIRANTE,GRAVIDUTZE SI MAMICI DIN CRAIOVA...
    Ysa si eu sunt din craiova si intru la burtici de toamna si la aspirante,gravidutze si mamici din Craiova...asa ca fetelor va astept la linkul pus de ana si pe acesta il voi inchide...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari