Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta libra's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.04.2009
    Postari in forum
    990
    Cu permisiunea lui kiddo, am deschis acest nou capitol dedicat constantencelor (si nu numai).

Fie ca acest nou capitol sa fie incununat cu vesti bune si cu bebei sanatosi si papaciosi!

Va astept in acest nou capitol!

Membru inregistrat la
    25.04.2009
    Postari in forum
    990
    [invazie][invazie][invazie] Asa imi doresc sa arate acest nou capitol...

Membru inregistrat la
    25.04.2009
    Postari in forum
    990
    Emi, ma bucur ca bebica ta este bine si ca s-a mai reglat cu problemele acelea.
    Dar cit este treaza..este plingacioasa sau e cumintica?

Floricica Novice anamih's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.06.2009
    Postari in forum
    351
    Fetelor, am reusit sa dorm si eu!!!!!!!!! Ieri am fost nauca toata ziua de oboseala. Nu dormisem deloc de 3 nopti. Am citit tot ce ati scris, dar nu am fost in stare sa leg 2 fraze. Aseara m-am dat pe maini cu Indometacin crema si peste noapte nu m-au mai durut mainile, asa ca am putut sa dorm, in sfarsit.
    Adina, sa-ti traiasca fata, sa fie sanatoasa si norocoasa.

Membru inregistrat la
    25.04.2009
    Postari in forum
    990
    Buna dimineata, tuturor!

Ce program aveti astazi? Veti face ceva deosebit?

Adina, scuze ca am omis ieri sa te felicit pentru fetita ta! Sa-ti traiasca, sa fie, sanatoasa si sa te bucuri din plin de ea!

Ana, e mare lucru ca ai putut sa adormi. Dar Indometacinul este recomandat in sarcina?

Noi azi implinim 1 luna si vom face o noua sedinta foto, plus ca ne vom si filma, ca sa stim cum aratam la aceasta virsta. Asa ca, voi da prima tortul si bautura!

Floricica Nou Venita emilik's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    168
    Buna fetelor,bine v-am gasit la noul capitol[floare galbena].Fetita ma cand sta treaza si este mancata si schimbata sta singura la tv si cate 2 ore nu am treaba,sta in fundulet pe perna si eu imi fac treburile prin casa.E asa frig afara de nu am chef de nimic sa fac in casa....Azi dimineata am facut progrese sa trezit la 5.30 si a mancat si a adormit singura:))))))nu a mai trebuit sa o legan pe picioare.Va pup acum ca sa trezit si ai e fomita.

Membru inregistrat la
    25.04.2009
    Postari in forum
    990
    Emili, dar fata iti doarme toata noaptea? Sau mai cere papalica intre timp? Cite luni are in prezent?

Membru inregistrat la
    09.06.2009
    Postari in forum
    351
    Libra, medicul ginecolog mi-a recomandat. Crema e crema...nu afecteaza...

Floricica Nou Venita claudia.n's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2009
    Postari in forum
    97
    Bine v-am regasit fetelor. Nu stiam cum sa intru aici..in sfarsit
    Ana sa stii ca sunt si creme contraindicate, dar daca pe asta ti-a prescris-o inseamna ca e ok
    Cica sunt si creme de fata rele in sarcina, e uimitor, dar fata e foarte vascularizata si intra in sange, iar anumite substante trec si prin placenta. Cremele antirid cica nu sunt bune. Acum cine stie..

Floricica Nou Venita claudia.n's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2009
    Postari in forum
    97
    fetelor dati un vot daca aveti chef va rog http://www.animalut.net/user/claudia.n.html Multumesc

Membru inregistrat la
    09.06.2009
    Postari in forum
    351
    Claudia, pe prospect nu scrie nimic de sarcina, scrie doar ca o cantitate f mica trece in sange, motiv pt care sa nu se dea pe suprafete mari.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari