Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Ia să vedem... Din Cluj mai sunt burtici? Eu trebuie să nasc în aprilie, prin 11-12. Voi?

Floricica Debutanta ella1601's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2008
    Postari in forum
    713
    salutare..eu nu sunt din cj,dar pe aproape...sunt din B-ta..vad ca mamicile din zona asta inca nu si-au facut aparitia..sa speram ca ne vom strange mai multe pana vor veni bebeii nostrii

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Salut! Da, să sperăm că se mobilizează să avem și noi cu cine discuta. Tu unde vei naște?

Membru inregistrat la
    20.09.2008
    Postari in forum
    713
    sal.eu voi naste aici,in spaina intr-un orasel aproape de roquetas de mar pt ca cei din roquetas ne trimit in oraselul de langa...sper sa fie totul bine ca aici nu suntem repartizati la un ginecolog si cu orice mergem la med.de familie iar la eco.la cine nimerim..de fiecare data e diferit

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Bună! Nu mi se pare foarte ok... Ar trebui să ai totuși un doctor care te supraveghează permanent și care știe situația ta la naștere. Oare așa e peste tot în străinătate? Nu ai întrebat medicul de familie unde vei naște și dacă se poate să ai un singur medic care să te supravegeze și cu care să naști? Tu ești mulțumită așa? Bine, condițiile poate sunt mai bune, dar totuși...

Membru inregistrat la
    20.09.2008
    Postari in forum
    713
    sal.se pare ca aici asa se procedeaza..m-am interesat cat am putut,ca nici nu cunosc foarta multa lume aici dar..in final am inteles ca sunt conditii bune in spital si se poarta bine cu pacientii fara sa platesti ceva..din ce am vazut,la comportament,nu am ce reprosa , cel putin vorbesc frumos si nu te simti o povara cand mergi la doc.

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Aia e bine, că în momentele alea să te gândești că ești o povară și nu știu ăia cum să scape mai repede de tine sau că trebuie să cotizezi ceva ca să te bage în seamă cred că sunt ultimele chestii care ți-ar trece prin minte... Știi ceva de recoltarea de celule stem? Ai luat în considerare asta?

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    [fetita!]

Floricica Debutanta csella's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    1.106
    salut si eu sunt o viitoare mamica din cj.....:*

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Salut! Ce mă bucur, în sfârșit cineva! Și unde o să naști? Cu ce medic? Cum e sarcina până acum? Ești la prima?

Floricica Debutanta csella's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    1.106
    este prima sarcina si ii multumesc la DD ca pana acuma totul e ok( in afara de greturi varsaturi si restu), o sa nasc la stanca cu Fulga Florescu deocamdata. tu?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari