Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adina_maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.02.2013
    Postari in forum
    8

Un doctor bun pentru cezariana la Galati

Buna mamici din Galati imi puteti recomanda un medic bun pentru nastere prin cezariana? Ce stiti despre dr Botezatu?

Floricica Nou Venita Babyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.09.2012
    Postari in forum
    52
    Eu despre Dr. Botezatu nu am auzit lucruri prea bune. Cumnatei mele i-a spus ca bebelusul are un picior mai scurt si intors, iar cand s-a nascut bebelusul avea picioare normale si era foarte sanatos.
    Eu nu am nascut la Galati, dar daca se intampla sa nasc acolo as fi nascut la Dr. Soloviev, deoarece el mi-a monitorizat sarcina si mie una mi-a placut cum s-a comportat cu mine. Chiar a avut grija de mine cu toate ca nu am avut complicatii.

Mai degraba ti-o recomand pe Dr.Bucatanschi, a nascut fina mea cu ea si a fost de la foarte multumita in sus. Tot ea a avut grija si de fina mea pe parcursul sarcinii mai ales ca a avut sarcina jos mai mereu.
    Cand ar trebui sa nasti?

Iti doresc un bebe sanatos, frumos si mancacios

Floricica Nou Venita Sorina82's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.07.2013
    Postari in forum
    45
    Buna. Eu sunt din Braila dar doctorita mea este din Galati. Are cabinet aici in Braila. Am decis sa nasc cu ea pentru ca am o prietena care a nascut cu ea o fetita sanatoasa acum 4 luni. Pe doctorita o cheama Calin Alina si sunt multumita de ea pana acum. Este amabila, imi raspunde la toate intrebarile si are rabdare cu mine, caci eu pun multe intrebari :)

Nu stiu daca iti este de folos informatia mea, dar....iti urez multa sanatate si nastere usoara.

Floricica Nou Venita bella23's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.07.2013
    Postari in forum
    2
    buna la buticile galatene vroiam sa intreb ce medic ginecolog imi recomandati pt a tine sarcina eu sunt la domana Dinu la maternitate dar nu prea sunt multumita si chiar azi am niste dureri de burta si ea e in concediu:( mentionez ca sunt in a 18 a saptamana va pup

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari